03.06.17, 15:38

ONET Rano wyruszył w Polskę

Logo Onet
Fot.: materiały prasowe

W piątek, 2 czerwca br. po raz pierwszy Onet Rano nadawał spoza Warszawy. W ramach nowego cyklu - "Onet Rano w Podróży" - ekipa porannego programu pojechała na Dolny Śląsk – do Wałbrzycha.

Wałbrzych to pierwsza wyjazdowa realizacja codziennego porannego programu Onetu, który dotychczas był nadawany tylko z Warszawy. W ramach cyklu "W Podróży" mobilne studio będzie jeździć ulicami innych polskich miast i regionów, pokazując ich najpiękniejsze zakątki.

„Nie mogliśmy się oprzeć pokusie, aby wykorzystać najważniejszy atut Onet Rano – jego mobilność. Nasze studio może nadawać na żywo z każdego zakątka Polski – z miasta, regionu, z miejsca dużego wydarzenia. Formuła programu daje nam ogromne możliwości realizacyjne, a jedyne co nas ogranicza, to dostęp do Internetu – tam, gdzie jest sieć, tam nadaje Onet Rano w Podróży” – mówi Jarosław Kuźniar.

Wałbrzych, dokąd Onet Rano po raz pierwszy wyjechał, pochwalił się między innymi Zamkiem Książ i Starą Kopalnią – czyli unikatowym na skalę europejską zespołem naziemnych budowli górniczych oraz trasy podziemnej. 

Gośćmi programu byli: Andrzej Partyka, górnik i ratownik; Anna Żabska, dyrektor Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia; Maciej Podstawny, dyrektor artystyczny Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu; Angelika Cegielska, aktorka Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu; Rafał Rutkowski, komik; Bartłomiej Kwiatek wielokrotny mistrz Polski w powożeniu; Rafał Wiernicki, prezes Zamku Książ w Wałbrzychu; Krzysztof Janczak i Patryk Stępień z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa oraz Roman Szełemej prezydent Wałbrzycha.

Program z Wałbrzycha rozpoczął się jak zwykle o 7:55 i był nadawany na żywo. Widzowie programu mogli go oglądać na Onet.pl oraz w mediach społecznościowych. 

Następne programy z cyklu będą nadawane ze Szczecina (planowany na 9 czerwca br) i Wrocławia (20 czerwca br). Każdy z programów realizowanych wyjazdowo - tak jak ten wałbrzyski - będzie zawierał w swoim tytule nazwę odwiedzanego miejsca.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.