05.01.18, 10:00

4FUN.TV z innowacyjnym chatbotem

Chatbot telewizji 4FUN
Fot.: materiały prasowe

4FUN.TV wprowadza do komunikacji na Facebooku, najbardziej złożonego i innowacyjnego na polskim rynku, chatbota. W ramach jednej aplikacji zintegrowana została strona internetowa, aplikacja 4FUN APP oraz system emisyjny.

Social media to obszar, który od zawsze wpisany był w DNA telewizji 4FUN, a dzięki stałej interakcji z odbiorcami kontent antenowy może być bardziej angażujący oraz lepiej dopasowany do oczekiwań widzów. Kontynuując ten kierunek rozwoju oraz chcąc dotrzeć do jak największej liczby fanów, 4FUN zrewolucjonizował swoje podejście do komunikacji na Facebooku.

Chatbot 4FUN.TV jest obecnie najbardziej złożonym i innowacyjnym chatbotem na polskim rynku. Ze źródeł on-line zaciąga m.in. treść konkursów oraz newsy, aktualne informacje dotyczące utworów granych na antenie. Widzowie mogą również za pomocą chatbota brać udział w głosowaniu oraz dedykować klipy. To dopiero pierwszy etap rozwoju bota.

Dziś Użytkownicy coraz częściej mają smartfony, ale coraz rzadziej instalują kolejne aplikacje za to chętnie korzystają z komunikatorów. Chcemy być na smartfonach naszych Widzów w sposób przyjazny dla Użytkownika, stąd chatbot na Messenger’ze” – mówi Marta Ogórkiewicz, Head of e-Commerce, 4FUN MEDIA.

Każdy użytkownik może w dowolnej chwili przełączyć się na rozmowę z moderatorem. Dla fanów Kartonów, zaszyto małego „easter egg’a” po wpisaniu nazwy, jednego z bohaterów. W konwersacjach chatbot wykorzystuje mowę naturalną i podczas każdej interakcji będzie rozwijał swoje kompetencje.

Social Media to potężne źródło zaangażowanych widzów, tam chcemy aktywnie istnieć, rozmawiając z naszymi fanami ich językiem, inteligentnie automatyzując komunikację. Widzimy tu także ogromny potencjał na pozyskiwanie hot lead’ów i dalszą monetyzację naszego brandu” – tłumaczy Marta Ogórkiewicz, Head of e-Commerce, 4FUN MEDIA.

Za powstanie chatbota odpowiada agencja KODA Bots, wspierana kreatywnie przez zespół 4FUN.TV. 

Komentarze

Powiązane

18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.