19.07.18, 08:00

Pełzaki wracają na szklany ekran. Będą nowe odcinki w Nickelodeon

Logo kanału
Fot.: materiały prasowe

Zupełnie nowe przygody Pełzaków już wkrótce zostaną przedstawione w filmie oraz nowym sezonie serialu składającym się z 26 odcinków.

Należące do Viacom International Media Networks kanały telewizyjne Nickelodeon i Paramount Pictures ogłosiły powrót serialu animowanego „Pełzaki” („Rugrats”).

Produkcja będzie się składała z 26 odcinków, które wkrótce zostaną wyemitowane na kanale Nickelodeon. Na podstawie serialu powstanie również film fabularny, w ktorym nie zabraknie elementów CGI. Film zostanie wyprodukowany przez należące do Viacom studio Paramount Pictures.

Zarówno w serialu telewizyjnym, jak i w filmie zostaną przedstawione nowe przygody uwielbianych przez widzów bohaterów – Tommy’ego, Chuckiego. Phila, Lil, Susie oraz Angeliki. Pojawią się także zupełnie nowi bohaterowie. Producentami nowego sezonu oraz filmu są twórcy poprzednich serii „Pełzaków” – Arlene Klasky, Gábor Csupó i Paul Germain. Produkcja „Pełzaków”, która ma miejsce w Burbank w stanie Kalifornia już się rozpoczęła. Dodatkowe infomacje dotyczące serialu, takie jak jego data emisji oraz obsada dubbingująca, zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.

Premiera filmu „Pełzaki” jest planowana na 13 listopada 2020 roku. Osobą odpowiedzialną za scenariusz do filmu jest David Goodman. Spółka Paramount Players, należące do Paramount Pictures, odpowiada za rozwój i produkcję filmów fabularnych we współpracy z Viacom, jedną z największych globalnych grup mediowych. „Pełzaki” to siódmy film, który będzie wyprodukowany w ramach współpracy Paramount Players i Viacom.

– Pełzaki to z pewnością jeden z najbardziej popularnych seriali animowanych w historii telewizji, dlatego z niecierpliwością czekamy, aż nowi widzowie poznają kultowych bohaterów serialu oraz ich nowe przygody – powiedziała Sarah Levy, COO w Viacom Media Networks oraz Interim President w Nickelodeon. – W serialu nie brakuje uniwersalnych wątków, które były aktualne w latach 90., ale są popularne także współcześnie. Dzieci uwielbiają oglądać kreskówki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak spodobają im się przygody Tommy’ego, Chuckiego i ich przyjaciół – stwierdziła Levy.

„Pełzaki” wraz z innym flagowym serialem animowanym, „Śladem Blue”, wkrótce powrócą do ramówki Nickelodeon. To nie pierwsza kultowa animacja z lat 90., której nowe sezony pojawią się na antenie stacji. Nickelodeon wyprodukowało oraz wyemitowało także specjalny sezon serialu „Hej Arnold!” w 2017 r. Ogłoszono również powroty takich produkcji, jak „Rocko i jego świat” oraz „Najeźdźca Zim”.

„Uważamy, że nadszedł idealny czas na to, aby zapoznać nową widownię z postaciami z seriali animowanych, które były chętnie oglądane przez nieco starsze pokolenia” – powiedział Brian Robbins, prezes Paramount Players. „Rodzice, którzy w dzieciństwie spędzali swój wolny czas z Tommym Picklesem oraz załogą Pełzaków, mogą teraz obejrzeć nowe odcinki ich ulubionych seriali wraz ze swoimi dziećmi” – dodał Robbins.

„Pełzaki” to serial animowany opowiadający o dzieciach, Tommym Picklesie, Chuckim Finsterze, bliźniętach Philu i Lil DeVille, oraz Angelice Pickles, które żyją w swoim świecie wyobraźni. Pierwszy sezon produkcji został wyemitowany w sierpniu 1991 r. i z miejsca stał się jednym z najbardziej popularnych seriali dla dzieci, co skutkowało stworzeniem setek zabawek nawiązujących do serialu, jak również trzema sztukami teatralnymi, przedstawiającymi przygody „Pełzaków”. Przez ponad 13 lat wyprodukowano dziewięć sezonów serialu. Został on także nagrodzony czterema statuetkami Daytime Emmy Awards, sześcioma nagrodami przyznawanymi przez Kids' Choice Awards, a także doczekał się własnej gwiazdy w Alei Gwiazd w Hollywood.

 

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy