12.07.19, 09:40

SpongeBob Kanciastoporty obchodzi 20. urodziny

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

„SpongeBob Kanciastoporty", jeden z najbardziej popularnych seriali animowanych na świecie, obchodzi 20. Urodziny. Rok 2019 został ochrzczony „Najlepszym rokiem wszech czasów" przez twórców tej kultowej kreskówki. Z tej okazji kanał Nickelodeon przygotował dla fanów SpongeBoba niespodzianki.

Na antenie Nickelodeon pojawi się specjalny godzinny urodzinowy odcinek „MegaŁAŁ Urodziny Spongeboba”, który zostanie wyemitowany w piątek, 12 lipca o godz. 15:30. Na stronie Nickelodeon na Facebooku oraz na Instagramie pojawią się specjalne życzenia złożone przez gwiazdy oraz influencerów, m.in. przez rapera Smolastego. Fani SpongeBoba będą mogli także poprzez użycie oficjalnego hasztagu #StoLatSpongeBob złożyć życzenia bohaterowi w niedzielę, 14 lipca. Zostaną one udostępnione na oficjalnym profilu Nickelodeon na Instagramie.

Serial animowany „SpongeBob Kanciastoporty”, stworzony przed zmarłego w listopadzie ubiegłego roku Stephena Hillenburga, zadebiutował na antenie Nickelodeon w 1999 r. Od tego czasu kreskówka stała się jednym z najbardziej popularnych seriali animowanych. Komercyjny sukces SpongeBoba przełożył się na wiele ciekawych kolaboracji, w tym kolekcję Jeremy’ego Scotta dla Moschino. W Polsce, w ramach współpracy kanału Nickelodeon i marki streetwearowej PLNY Lala, powstała limitowana kolekcja SpongeBob Gold.

W kreskówce „SpongeBob Kanciastoporty”, oprócz perypetii głównego bohatera SpongeBoba Kanciastoportego, który prowadzi lokal „Pod Tłustym Krabem”, przedstawione są losy reszty mieszkańców Bikini Dolnego, w tym najlepszych przyjaciół SpongeBoba: rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Postacie z tej animacji mają przypominać małym widzom o optymizmie, przyjaźni i nieograniczonej sile wyobraźni.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy