06.04.20, 15:30

#zostańwdomu i oglądaj VOD – odcinek 13. O zwierzętach

Plakat promujący film
Fot.: materiały prasowe

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Codziennie będę polecać kilka tytułów z trzech głównych platform VOD w Polsce – Netfliksa, HBO GO oraz Prime Video. Każdy dzień będzie tematyczny. A teraz poznacie propozycje filmów i seriali o zwierzętach.

"Psia Akademia" (USA 2019-, 1 sezon, 19 odcinków), platforma: Netflix

Przyjemny serial dla dzieci i fanów psów. Najprościej ujmując to historia Hogwartu dla szczeniąt, które uczą się jak być dobrymi psami. Do tej pory przyjmowano tylko rasowe psy właścicielskie, ale dyrektor szkoły zdecydował, że w nowym roku szkolnym przyjmie bokserkę-przybłędę mieszkającą na ulicy. Bohaterami są przede wszystkim uczłowieczone zwierzęta oraz chłopiec ze swoim dziadkiem, którzy pomagają szkole. Jedynym minusem tego zabawnego serialu jest bardzo negatywne przedstawienie pracy hycli i schroniska dla zwierząt, ale to typowe dla amerykańskiego kina, szczególnie jak przypomnimy sobie "101 dalmatyńczyków"

"Król Lew" (reż. Jon Favreau, USA 2019), platforma: HBO GO

Tym razem remake klasycznej animacji Disneya, która była dziecięcą wersją "Hamleta" Williama Szekspira osadzoną w afrykańskiej dżungli. Historię już znacie, tym razem została animowana komputerowo, aby jak najwierniej oddać zwierzęta. Jak wyszło? Sami to ocenicie, ale na pewno nie pobije pierwowzoru. Ma jednak dobrze znane przeboje muzyczne, a także dobrze skonstruowaną opowieść o losach lwa Simby.

"Fantastyczny Pan Lis" (reż. Wes Anderson, USA 2009), platforma: Prime Video

Trzecią propozycją jest bardzo oryginalna animacja jednego z najgłośniejszych reżyserów ostatnich lat Wesa Andersona, opowiedziana przez niego oraz Noaha Baumbacha, który podbił kina i Netfliksa zeszłoroczną "Historią małżeńską" z Adamem Driverem i Scarlett Johansson. Tutaj farmerzy z małego miasteczka chcą się pozbyć lisa i jego rodziny, ponieważ zagrażają ich gospodarstwom. Jak można przewidzieć lisa nie uda się tak łatwo wykurzyć. Jeśli spodobał się Wam "Zwierzogród" to ten film jest dla Was.

Już jutro przeczytacie o propozycjach najciekawszych reality show.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.