09.11.20, 08:00

Orange Zbliża. Nowy format komunikacji Orange Challenge od Leo Burnett Warszawa

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

6 listopada br. wystartowała kolejna odsłona kampanii „Orange Zbliża” reklamująca ofertę świąteczną i wprowadzająca nowy format komunikacji Orange Challenge, który stworzyła agencja Leo Burnett Warszawa.

W spotach TV telekom będzie rzucał wyzwania występującym w nich ludziom, którzy udowodnią, że dzięki ofercie Orange wszystko jest możliwe. W jednej z dwóch reklam TV dwójka hostów znanych z social mediów Ekipy Orange rzuca wyzwanie: zróbmy choinkę z tego, co mamy w domu. Domownicy wykazują się ogromną kreatywnością i tworzą wspaniałe autorskie choinki, a niezależnie od wystrojonego drzewka wszystkich zbliżają prezenty od Orange. W drugim spocie challenge brzmi: zaskoczmy bliskich jeszcze bardziej i zapakujmy prezenty tak, żeby przypominały coś innego. Okazuje się, że każdy prezent może dać jeszcze większą radość.

Udało nam się wypracować bardzo spójny transmediowy format, który łączy świat ATL ze światem socialu i digitalu. Każdy z challenge’y, które zobaczymy w TV, będzie można odtworzyć w social mediach, będzie też można rzucać kolejne wyzwania, które wciągną użytkowników i zachęcą do tworzenia dodatkowego contentu” – mówi Patryk Michoń, Creative Group Head Leo Burnett. „Można powiedzieć, że udało nam się przełożyć socialowy format challenge’u na język TV” – dodaje Małgorzata Bęczkowska, Account Director Leo Burnett. W ofercie świątecznej Orange reklamowane są telefony, które można dostać w prezencie, kupując smartfon z abonamentem lub pakiet Orange Love z telewizją.

Na potrzeby kampanii reklamującej ofertę świąteczną oraz wprowadzającą nowy format Orange Challenge, agencja Leo Burnett przygotowała cztery spoty 30”, 4 x 15”, które będą emitowane w kanałach należących do stacji TVN i Polsat. Reklamy pojawią się także w wybranych serwisach internetowych i będą wsparte komunikacją prowadzoną w SM, digitalu, w punktach sprzedaży Orange i w radiu ogólnopolskim.

Filmy wyprodukowano w Film Produkcja. Postprodukcję przygotowało studio Orka. Za udźwiękowienie odpowiada studio Lunapark. Reżyserował Marcin Filipek

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Arena Media prowadzi kampanię radiową dla marki Xella
W ramach wygranego przetargu, agencja Arena Media odpowiada za przeprowadzenie kampanii reklamowej dla marki Ytong z portfolio firmy Xella, działającej w sektorze materiałów budowlanych i izolacyjnych.
11.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Patrycja Bednarek w zespole Performics. Przechodzi z Empiku
Patrycja Bednarek zasila szeregi agencji marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Groupe) i objęła stanowisko Head of Marketing Automation. 
10.04.24, 12:14
| reklama & PR » informacje
Republika Smakoszy klientem Instytutu Publico
Do grona klientów Instytutu Publico dołączyła Republika Smakoszy – ogólnopolska firma dostarczająca catering dietetyczny, której ambasadorką jest była zawodniczka MMA, mistrzyni UFC – Joanna Jędrzejczyk.
10.04.24, 10:55
| reklama & PR » informacje
Fundacja Polska Bezgotówkowa komunikuje korzyści płynące z przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa
Polska Bezgotówkowa rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii informującej o korzyściach płynących z przystąpienia do jej flagowego Programu Polska Bezgotówkowa. Od 2 kwietnia br. w wybranych stacjach TV emitowany jest spot reklamowy, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy – rzeczywiści beneficjenci Programu Fundacji. 
10.04.24, 09:18
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Sito awansuje w agencji kreatywnej 25wat
Współpracująca od 2020 r. z agencją 25wat, Agnieszka Sito awansowała na stanowisko managing directora.
10.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla EATYX
Nowa marka na polskim rynku, eatyx Hyperfood, dołączyła do grona klientów Streetcom. Agencja realizuje kampanię influencer marketingową z wykorzystaniem nano i mikro influencerów.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy