04.05.21, 14:13

Edipresse Polska startuje z platformą Modago.pl

Platforma Modago.pl
Fot.: materiały prasowe

W kwietniu br. wystartowała platforma modowa Modago.pl (Edipresse Polska), która oferuje dostęp do ponad 50 tys. produktów od 180 polskich i międzynarodowych marek.

Głównym celem Modago.pl jest wspieranie użytkowniczek w zakupach on-line, które w jednym miejscu mogą znaleźć i porównać oferty różnych marek modowych, a także znaleźć aktualne wyprzedaże i promocje. Funkcjonalności serwisu mają pomagać w precyzyjnym dopasowaniu ofert do zadanych przez użytkowniczki kryteriów.

Własna platforma modowa to kolejny naturalny krok w transformacji cyfrowej Edipresse Polska. Obecnie ponad połowa przychodów firmy i zdecydowana większość zysków pochodzi z obszaru digital, a nawet w trudnym i dotkniętym przez pandemię 2020 roku zanotowaliśmy wzrost przychodów reklamowych z działalności Internetowej” – mówi Maciej Klepacki, dyrektor generalny Edipresse Polska S.A. „Start Modago.pl to efekt naszych ostatnich inwestycji w rozwój biznesu w obszarze eCommerce w którym od ponad 2 lat aktywnie budujemy zespoły ekspertów i nawiązujemy relacje handlowe z partnerami” – dodaje Klepacki

Edipresse Polska wraz ze startem Modago.pl rozbudowuje swoją ofertę w obszarze content to commerce. Redakcje portali Polki.pl, Wizaz.pl, Mamotoja.pl, Viva.pl i Party.pl rozszerzą zakres publikacji o poradniki, zestawienia i rankingi, m.in. w obszarze beauty i fashion, a nowo stworzona dedykowana redakcja eCommerce ma być odpowiedzialna ze ekspercki charakter przygotowywanych treści produktowych i zakupowych.

W skład oferty wspierającej sprzedaż on-line produktów kosmetycznych wchodzi portal Wizaz.pl i katalog KWC, który w swojej bazie posiada 140 tys. kosmetyków wraz z 1,6 mln opinii i recenzji. W ramach społeczność skupionej wokół KWC użytkowniczki zyskują dostęp do nowości kosmetycznych, mogą bać udział w testach konsumenckich, a także porównać ceny i finalnie dokonywać zakupu produktów w sklepach współpracujących z Wizaz.pl. Partnerzy eCommerce oprócz działań kontentowych na portalu Wizaz.pl mają także możliwość integracji swoich sklepów internetowych z kartami produktów kosmetycznych w katalogu KWC.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.