26.05.21, 08:00

MOYA – Daleko zajedziesz. Sieć stacji paliw MOYA rusza z kampanią wizerunkową

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

1 czerwca br. ruszy kampania outdoorowa sieci stacji paliw MOYA. Billboardy prezentujące obiekty MOYA z hasłem „MOYA – Daleko zajedziesz” pojawią się przy najintensywniej uczęszczanych szlakach komunikacyjnych w Polsce (przy autostradach i drogach ekspresowych).

Kampania, która ruszy 1 czerwca, ma na celu zwiększenie świadomości marki, dotarcie do potencjalnych klientów i przekonanie ich do regularnego tankowania na MOYA oraz korzystania z szerokiej oferty gastronomiczno-sklepowej stacji.

"Chcemy, by hasło kampanii „MOYA – Daleko zajedziesz” przekonało tych, którzy nie znają jeszcze marki MOYA, do najwyższej jakości naszych paliw dostępnych w dobrej cenie, ale nie tylko. Na naszych stacjach każdy klient może zrobić zakupy na drogę, do pracy, a także do domu – stajemy się alternatywą dla sklepów typu convenience, jesteśmy otwarci również w niedziele. Na szczególną uwagę zasługują produkty marki własnej, wprowadzone z myślą o umileniu każdej podróży (batony energetyczne i proteinowe, soki, woda, napoje energetyzujące i wiele innych). Caffe MOYA poleca aromatyczną kawę, przekąski i dania obiadowe, również w wersji bezmięsnej. Chcemy podkreślić, że MOYA prezentuje najwyższe, europejskie standardy obowiązujące w sektorze paliwowym. Nie tylko podążamy za trendami rynkowymi, lecz także sami wyznaczamy nowe. „MOYA – Daleko zajedziesz” to przesłanie dla podróżnych, ale również dla naszych obecnych i potencjalnych kontrahentów, w tym również franczyzobiorców. Jesteśmy solidnym i elastycznym partnerem biznesowym, który pozwala rozwinąć skrzydła i zwiększyć swoją dynamikę rozwoju” – mówi Monika Ostaszewska, marketing manager, Anwim S.A.

Celem kampanii, która zaplanowana jest na trzy miesiące, jest zwiększenie świadomości marki wśród grup docelowych. Kampanii billboardowej będą towarzyszyć działania remarketingowe oraz social media.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 11:30
| reklama & PR » informacje
Agnieszka Sienkiewicz w spocie reklamowym Bioliq
Marka Bioliq rozpoczęła nową kampanię reklamową. W spocie marki wystąpiła Agnieszka Sienkiewicz.
19.07.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Nie rozczarujesz się! Mars Wrigley z kampanią reklamową batonu lodowego Snickers
Ruszyła szeroko zasięgowa kampania batonów lodowych Snickers. Mars Wrigley prezentuje spoty reklamowe utrzymane w wakacyjnym klimacie.
19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.