29.09.21, 10:13
WP uruchamia poranne pasmo publicystyczne
Wirtualna Polska ruszyła z nowym, porannym pasmem publicystycznym, na który składają się flagowe programy portalu: „Tłit”, „Newsroom WP” i „Money. To się liczy”. Emitowane jest od poniedziałku do piątku od 7:45 do 9:20 na Stronie Głównej Wirtualnej Polski oraz w mediach społecznościowych. WP rozpoczyna też współpracę z tygodnikiem „Polityka”.
Poranek w WP rozpoczynać będzie polityczny „Tłit”, który prowadzą: Michał Wróblewski, Patryk Michalski i Patrycjusz Wyżga. Rządzący konfrontują się w nim z opiniami zamieszczanymi w świecie mediów społecznościowych. Następnie w programie „Newsroom WP” całą gamę ważnych wydarzeń społeczno-politycznych z zaproszonymi gośćmi tłumaczą widzom Agnieszka Kopacz, Mateusz Ratajczak i Patrycjusz Wyżga. Pasmo kończy format dbający o kondycję finansową portfeli Polaków „Money. To się liczy”, prowadzony przez Pawła Orlikowskiego oraz Mateusza Ratajczaka.
Wraz ze startem nowego pasma, Wirtualna Polska rozpoczyna współpracę z „Polityką”. Od 1 października, w każdy piątek w specjalnym segmencie programu „Newsroom WP” odbędzie się rozmowa z osobistościami świata kultury, której gospodarzami będą dziennikarze tygodnika.
„Chcemy, żeby internauci zaczynali dzień od najważniejszych informacji, rozmów i opinii, a naszym celem jest dostarczanie aktualnych treści wideo na stronę główną WP. Dlatego zdecydowaliśmy się na wcześniejszy start programu „Tłit” oraz przesunięcie emisji „Newsroomu WP”. Tematy społeczno-polityczne uzupełni ekonomiczny „Money. To się liczy”, a cały blok tych trzech formatów stworzy różnorodną i interesującą propozycję dla naszych użytkowników. Tym bardziej cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z „Polityką” – tłumaczy Jacek Amsterdamski, dyrektor departamentu Wideo Online i szef Redakcji Informacji. „Naszym celem jest również większa synergia między poszczególnymi obszarami WP: newsowym, ekonomicznym, ale też sportem czy kulturą” – dodaje Amsterdamski.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze