05.11.21, 08:00

Co słychać? QKA creative

Katarzyna Szybowska - Jemielniak, fot.: archiwum autorki

W cyklu „Co u nas słychać?”, przedstawiciele najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy prezentują swoje agencje, przedstawiają najistotniejsze zmiany w firmie z ostatnich miesięcy, a także anonsują najbliższe plany. Agencję reklamową QKA creative prezentuje Katarzyna Szybowska - Jemielniak, CEO agencji. 

QKA creative jest agencją reklamową, która niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marki, od tworzenia strategii po optymalizację sprzedaży i działania w social media. Agencja współpracuje również z różnego rodzaju projektantami, opracowując razem z nimi proces tworzenia produktu, odpowiadającego na potrzeby odbiorców, metodą design thinking.

W ciągu ostatnich miesięcy klientami QKA creative została m.in. Polska Grupa Porcelanowa i marki Ćmielów, Lubiana, Chodzież, Ćmielów Design Studio. Agencja współpracuje również z marką obuwia BRAVOMODA i od roku zajmuje się jej komunikacją oraz działaniami e-commerce. QKA creative współtworzyła także kampanię Fundacji Akcja Menstruacja „Tabu na ławę” oraz pracuje nad kampanią społeczną dla Fundacji Głód Nienażarty.

Zespół QKA rozrósł się do 10 osób i śmiało można nazwać go damskim składem, bo pracują w nim same kobiety.

"Wierzę w siłę polskich marek i moc produktów naszych klientów. Od ponad 8 lat mojej pracy w agencjach, w większości zajmowałam się markami należącymi do klientów zagranicznych. Odkąd założyłam QKA creative, postanowiłam, że będę współpracować głównie z polskimi producentami. Mamy u siebie świetnych przedsiębiorców, którzy korzystają z najlepszych surowców, a moją misją i pracą jest pomóc im w dotarciu do osób, które na nich czekają" — mówi Katarzyna Szybowska-Jemielniak, założycielka i strateżka w QKA creative.

Katarzyna Szybowska - Jemielniak 
CEO agencji. Strateżka pracująca w kreacji, z doświadczeniem PR-owym. Od ośmiu lat w branży reklamowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Pedagogicznego, po kursach „Strategii komunikacji marki” w Szkole Mistrzów Reklamy i studiów podyplomowych “Zarządzania marką” SGH oraz moderatorka metody Design Thinking, po Design Thinking Institute.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 15:02
| reklama & PR » informacje
ORGANIQUE klientem agencji Trufle.PRO
Agencja Trufle.PRO rozpoczęła współpracę z polską marką kosmetyczną Organique.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.