22.07.22, 12:30

Irmina Dzyk-Rainka, Samanta Wojtysiak i Kamil Borys w ekipie Big Picture

Logo Big Picture, fot.: materiały prasowe

Do zespołu PR korporacyjnego Big Picture dołączyły na stałe trzy osoby: Irmina Dzyk-Rainka (Senior Consultant), Samanta Wojtysiak (Junior PR Consultant) i Kamil Borys na stanowisku PR Consultant.

Do teamu Big Picture dołączyli Irmina Dzyk-Rainka na stanowisku Senior Consultant , Samanta Wojtysiak (Junior PR Consultant) i Kamil Borys na stanowisku PR Consultant. Cała trójka była związana z agencją przez ostatnie miesiące, wdrażając się na projektach zespołu Corporate PR, prowadzonego przez Alicję Górkę-Pruszczak. Rozbudowa teamu związana jest z poszerzeniem obsługi stałych klientów agencji, m.in. portfolio projektów Grupy InPost, a także Reckitt oraz Mondelez Polska.

Irmina Dzyr-Rainka, Senior Consultant, odpowiada m.in. za komunikację firmy Reckitt, w tym takich marek jak Nutramigen, Durex, Nurofen, Strepsils. Z branżą PR związana od ponad 10. lat. Wspierała wcześniej komunikacyjnie takie marki jak Provident Polska, Coca-Cola, Winiary, Runmageddon, VAN GRAAF, biuro podróży Itaka, Servier Polska, Bristol Myers Squibb czy Ambasada Włoch. Realizowała projekty zarówno z obszaru PR korporacyjnego, produktowego, jak i duże eventy lifestyle i edukacyjne, w tym m.in. gale Telekamery Tele Tygodnia.

Kamil Borys, PR Consultant, jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W Big Picture jest jedną z osób odpowiedzialnych za prowadzenie biura prasowego firmy InPost. W branży PR od 2018 r.. W tym czasie współtworzył komunikację między innymi dla takich marek jak: Huawei, Mio, RTB House czy Garett Electronics. Prywatnie pasją Kamila, która pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy, jest polski folklor.

Samanta Wojtysiak zanim dołączyła do Big Picture, była związana z zespołem Kulczyk Foundation – wspierała organizację w jej strategicznej działalności, czyli budowaniu rzeczywistości pozbawionej ograniczeń. Pierwsze kroki w świecie PR-u stawiała w branży publishing, pracując dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych oraz szkół językowych Empik School i Profi Lingua. W Big Picture wspiera zespół komunikacji korporacyjnej, pracując, m.in. dla InPost oraz projektów Coca-Cola.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 15:02
| reklama & PR » informacje
ORGANIQUE klientem agencji Trufle.PRO
Agencja Trufle.PRO rozpoczęła współpracę z polską marką kosmetyczną Organique.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.