20.12.22, 07:00

Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia ze świątecznymi programami

Zapowiedź specjalnych programów Radia Złote Przeboje, fot.: materiały prasowe

Na nadchodzące świąteczne dni stacje muzyczne Grupy Radiowej Agora przygotowały specjalne propozycje programowe dla swoich słuchaczy. 

Radio Złote Przeboje

W wigilię w Radiu Złote Przeboje pojawi się specjalne wydanie programu "Najlepszy weekend" Odety Moro. Weronika Marczuk, Jose Torres i Stefano Terazzino opowiedzą w nim, jak wygląda świętowanie po polsku oczami obcokrajowców. O godz. 15:00 rozpocznie się wigilijne kolędowanie, które potrwa aż do pasterki.

W niedzielę, 25 grudnia w audycji "Cuda, cuda ogłaszają" Radio Złote Przeboje przedstawi wyjątkowe historie, które wydarzyły się, choć wszystko – w tym prawa natury i fizyki - wskazywały na to, że nie mają prawa się zdarzyć. –Znajdzie się również miejsce na satyryczną audycję "Mikołajowa skrzynka pocztowa" w której redakcja zaprezentuje najdziwniejsze, najśmieszniejsze, a czasem najbardziej szalone listy i e-maile, jakie w tym roku odebrał święty Mikołaj. Natomiast o godz. 19:00 w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć prawdziwe "the best of" z sesji akustycznych i występów polskich gwiazd, które odbyły się w studiu rozgłośni. Na antenie pojawią się m.in. unikalne wersje przebojów Shakina Stevensa, Krzysztofa Cugowskiego, Urszuli czy grup Goya i IRA.

W poniedziałkowy ranek, 26 grudnia słuchaczom Złotych Przebojów towarzyszyć będą "Bajkowe święta", czyli audycja o tym, jak wykreowani zostali bohaterowie kultowych opowieści. Na program zaprosi wszystkich Kasia Wilk, prywatnie mama dwuletniego miłośnika bajek. W dalszej części dnia Radio Złote Przeboje sprawdzi, jak święta spędzają osoby, które w te dni muszą pracować. W programie "Ekipa do zadań świątecznych" Jerzy Telesiński porozmawia z pracownikami ochrony zdrowia, służb mundurowych czy kierowcami autobusów i pracownikami stacji benzynowych, którzy opowiedzą o tym, jak mijają im świateczne dni i jak radzą sobie z tęsknotą za bliskimi. Popołudniu na antenie pojawi się podsumowanie świąt 2022. Tomasz Brhel sprawdzi, jak Boże Narodzenie spędzili w tym roku znani aktorzy, sportowcy i muzycy. Ekipa Złotych Przebojów pomoże też słuchaczom w powrotach ze świątecznych wyjazdów, przez cały czas monitorując sytuację na drogach.

Radio Pogoda

Zespół Radia Pogoda podczas tegorocznych świąt spotka się z członkami Klubu Pogodnych Ludzi. Przyjrzy się też temu, jak Boże Narodzenie spędzają i celebrują je największe gwiazdy, na co dzień wyśpiewujące na antenie najpiękniejsze melodie.
Na świąteczny czas Robert Janowski przygotował specjalne wydania swoich autorskich programów. posłuchać będą one emitowane w sobotę od godz. 10:00 do 15:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 14:00. Muzyk i gospodarz audycji Radia Pogoda przez cały grudzień rozdaje swoim słuchaczom kosze prezentów w akcji "Radio Pogoda prezentuje".

W wigilię, czyli 24 grudnia od godz. 15:00 aż do północy Radio Pogoda zaprosi wszystkich na wieczór kolędowy, podczas którego najpiękniejsze utwory zaśpiewają gwiazdy znane słuchaczom stacji.

Z kolei pierwszego dnia świąt, 25 grudnia Joanna Kruk z “Pogodnego Poranka Radia Pogoda” wybierze się do fabryki bombek – nie tylko przyjrzy się ich produkcji, ale także wraz ze słuchaczami spróbuje wybrać najpiękniejszą ozdobę.

Specjalne świąteczne ramówki stacji muzycznych Agory promowane są na antenach poszczególnych rozgłośni, na ich stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Rock Radio

W sobotę, 24 grudnia na antenie Rock Radia pojawi się pierwsza ze świątecznych propozycji stacji. „Wigilijne Powstanie” poprowadzi Tomasz Obertyn, który od godz. 7:00 będzie czekał na telefony słuchaczy, a po 10:00 stery audycji przejmie Ryszard Brzeziński.

Z kolei po 10:00 pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia Rock Radio przyjrzy się “aniołom rocka”, czyli muzykom, którzy działają charytatywnie. Po godz. 15:00 na antenie pojawi się program “Przybieżeli do Rock Radia”. Gośćmi Mariusza Stelmaszyka będą gitarzyści Zbigniew Krzywański z Republiki i Jan Borysewicz z Lady Pank. Natomiast po godz. 20:00 przyjdzie czas na “Cichą moc”, czyli klasykę rocka w wersji unplugged.

26 grudnia, czyli w drugi dzień świąt od godz. 10:00 Rock Radio przedstawi święta okiem taksówkarzy. Rozmowę w duchu “Ktoś pracuje, by świętować mógł ktoś” poprowadzi Jakub Kaleta. Zaś po 15:00 Mariusz Stelmaszczyk zaprosi słuchaczy na audycję “Piekielne święta”, w której główną rolę odegra kultowy zespół AC/DC.

Komentarze

Powiązane

21.02.24, 14:45
| radio » ludzie
Tomasz Kubat po 22 latach wraca do Radia ZET. Będzie warszawskim reporterem stacji
Na początku marca br. do zespołu Działu Informacji Radia ZET dołączy Tomasz Kubat. Zostanie reporterem warszawskim, odpowiedzialnym m.in. za relacjonowanie najważniejszych wydarzeń sejmowych.
21.02.24, 08:30
| radio » informacje
Radio Gdańsk – słuchaj od nowa. Wystartowała zmieniona ramówka Radia Gdańsk
W poniedziałek, 19 lutego br. pod hasłem „Radio Gdańsk – słuchaj od nowa”, ruszyła nowa ramówka stacji.
21.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Łukasz Aftański przechodzi do Radia ZET. Będzie wydawcą
Od marca br. Łukasz Aftański dołączy do zespołu Działu Informacji Radia ZET. Będzie nowym wydawcą programu "Popołudniowy Gość Radia ZET", który prowadzi Beata Lubecka.
20.02.24, 12:23
| radio » ludzie
Katarzyna Borowiecka przejdzie z Radia 357 do Trójki
Katarzyna Borowiecka powróci do Programu Trzeciego Polskiego Radia. Z Radiem 357 była związana od chwili startu rozgłośni.
20.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Adam Suprynowicz powrócił do Dwójki
Po kilkuletniej przerwie do zespołu Dwójki (Polskie Radio) dołączył Adam Suprynowicz – muzykolog i krytyk muzyczny.
20.02.24, 06:30
| radio » badania rynku
KBR: Polacy wpisują się w europejski model słuchania treści audio. 97 proc. Francuzów słucha treści audio
Polacy sukcesywnie poszerzają zainteresowanie różnorodnymi formami audio, podążając za europejskimi trendami konsumpcji mediów. Badania prowadzone we Francji i Wielkiej Brytanii wykazują, iż audio towarzyszy w życiu codziennym zdecydowanej większości odbiorców.
19.02.24, 15:30
| radio » informacje
Publicyści apelują w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlastyz RDC
Publicyści goszczący w programach warszawskiego RDC - Radia dla Ciebie, wystosowali “Apel w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlasty”.
19.02.24, 14:03
| radio » ludzie
Tomasz Sajewicz znów będzie korespondentem Polskiego Radia
Polskie Radio znów ma swojego korespondenta w Azji. Tomasz Sajewicz, który nieprzerwanie przez 18 lat był korespondentem w Chinach, wraca do Polskiego Radia. Dziennikarz rozstał się z firmą, gdy placówka w Pekinie została zawieszona przez poprzednie władze spółki.
19.02.24, 12:47
| radio » ludzie
Piotr Matwiejczuk wicedyrektorem Dwójki
16 lutego br. został powołany nowy wicedyrektor Dwójki (Polskie Radio). Piotra Kędziorka, redaktora naczelnego będzie wspierał Piotr Matwiejczuk. Jednocześnie będzie on szefem Polskiego Radia Chopin. To dziennikarz z wieloletnim stażem, który po kilku latach wraca do Polskiego Radia.
17.02.24, 08:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nagrody MocArty RMF Classic 2023. Znamy pełną listę nominowanych
RMF Classic ogłosiło nominowanych do tegorocznej nagrody kulturalnej MocArty. Spośród propozycji nadesłanych przez słuchaczy redakcja wybrała 21 osób, wydarzeń i inicjatyw z dziedziny kultury i sztuki w czterech kategoriach.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.