17.02.23, 16:10

Nowe menedżerki w komunikacji marketingowej pracuj.pl

Od lewej: Anna Hołdyńska i Aleksandra Skwarska, fot.:materiały prasowe

Grupa Pracuj dokonuje zmian w zespole marketingu B2C serwisu Pracuj.pl. Z końcem 2022 roku Anna Hołdyńska przejęła rolę koordynatorki zespołu komunikacji i influencer marketingu, a Aleksandra Skwarska – dotychczas koordynatorka ds. PR i CSR – poszerzyła zakres obowiązków, przejmując dodatkowo zarządzanie zespołem content marketingu.

Anna Hołdyńska jest ekspertką od 10 lat związaną z Grupą Pracuj i działem marketingu B2C organizacji, gdzie zajmowała się kampaniami szerokozasięgowymi, działaniami offline, online, aplikacjami mobilnymi, projektowaniem komunikacji i działaniami promocyjnymi skierowanymi do użytkowników. Przez ostatnie lata Anna Hołdyńska związana była z UX writingiem oraz upraszczaniem i projektowaniem treści serwisu Pracuj.pl. W 2021 r. przeprowadziła największe w Polsce badanie o feminatywach i języku ofert pracy. Przejmując rolę koordynatorki zespołu komunikacji i influencer marketingu w Grupie Pracuj, Anna Hołdyńska wraz z zespołem będzie odpowiadać za media społecznościowe grupy, bezpośrednią komunikację z użytkownikami i użytkowniczkami oraz współpracę z najlepszymi influencerami i influecerkami. Hołdyńska odpowiada też za koordynację projektów specjalnych, takich jak popularyzacja feminatywów na rynku pracy i kampanie zaangażowane społecznie.

Aleksandra Skwarska od ponad sześciu lat prowadzi działania PR dla marki Pracuj.pl, komunikację korporacyjną oraz działania CSR Grupy Pracuj. Pełni także rolę rzecznika prasowego spółki, reprezentując ją w mediach. Pani Aleksandra jest promotorką zaangażowania społecznego w biznesie. W firmie dba o rozwój projektów mających na celu, m.in. wyrównywanie szans na rynku pracy, edukację, wsparcie grup z ryzykiem wykluczenia czy ochronę środowiska. Koordynuje też działania z zakresu komunikacji korporacyjnej Grupy Pracuj jako spółki publicznej, współpracując na co dzień z IR managerem oraz zarządem grupy. Od grudnia 2022 w nowej roli koordynatorki zespołu przejęła dodatkowo obszar content marketingu, rozwijając m.in. serwis contentowy porady.pracuj.pl, jak i różne formaty materiałów edukacyjnych skierowanych do użytkowników i użytkowniczek Pracuj.pl, w tym również podcast „Dobra Robota”, który znalazł się w zestawieniu TOP 20 najpopularniejszych polskich podcastów Spotify. Nowe pole działalności Aleksandry Skwarskiej będzie połączone z jej dotychczasowym obszarem kompetencji, jak i rozszerzeniem zespołu media relations o specjalistów content marketingu.

Komentarze

Powiązane

03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
27.06.24, 10:39
| prasa » informacje | internet » informacje
Wydawcy apelują do posłów w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt jest niekorzystny dla polskich mediów
Najwięksi wydawcy cyfrowi w Polsce przesłali do posłów i posłanek apel w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 
26.06.24, 10:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Akcje PTWP już na głównym rynku GPW
Akcje spółki Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA zadebiutowały 26 czerwca br. na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
24.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
PTWP zadebiutuje na głównym rynku GPW 26 czerwca
Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji PTWP S.A, podmiotu dominującego w Grupie PTWP. Do obrotu na głównym rynku GPW zostaną dopuszczone akcje serii A i B. Debiut na rynku regulowanym odbędzie się 26 czerwca 2024 r.
21.06.24, 07:30
| internet » ludzie
Kamila Glińska szefową serwisu Plejada. Grzegorz Dobek odchodzi z firmy
Z początkiem lipca br. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
20.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z własnym projektem mediowym podczas EURO 2024
Adam Pawlukiewicz na okres UEFA EURO 2024 rozszerza współpracę z „Przeglądem Sportowym”. Jego analizy ukazują się we wszystkich papierowych wydaniach dziennika w poniedziałki i piątki. Pawlukiewicz relacjonuje także Mistrzostwa Europy za pośrednictwem vlogów i materiałów wideo publikowanych na założonym przez siebie kanale Total Sport.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.