06.04.23, 12:00

Wielkanocne propozycje Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia

Logo Radia Złote Przeboje, fot.: materiały prasowe

Zespoły Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda oraz Rock Radia przygotowały specjalne propozycje dla swoich słuchaczy na czas świąt wielkanocnych.

Radio Złote Przeboje

W Wielką Sobotę Odeta Moro zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje na „Najlepszy Weekend”. Gośćmi audycji będą: Paulina Krupińska („Dzień Dobry TVN”), która opowie o tym, jak spędzi święta i o swojej znajomości z Anią i Robertem Lewandowskimi, Ula Pedantula podpowie, jak odnaleźć się w kuchni w tym intensywnym, świątecznym czasie oraz dr Ewa Kampisty-Jeznac, autorka książki "Chorzy ze stresu" - o tym, jak poradzić sobie ze świątecznymi stresami i tym, że to dobry czas (święta) by się sensownie odstresować.

Z kolei świąteczny czas w Radiu Złote Przeboje upłynie pod hasłem „WielkaMOC”. W niedzielę o godz. 9:00 Katarzyna Wilk podczas audycji „WielkaMOC kobieta” opowie o najbardziej wpływowych i inspirujących paniach. Tomasz Florkiewicz od godz.13:00 w programie „WielkaMOC obliczeniowa” przybliży fenomen i możliwości sztucznej inteligencji. Natomiast „WielkaMOC muzyki”, nadawana od godz. 18:00, to audycja Tomasza Brhela o nocach, które na zawsze zapisały się w historii muzyki, jak np. noc koncertu Queen na Wembley w 1985 r.

Poniedziałek Wielkanocny rozpocznie się w Radiu Złote Przeboje audycją „Raz na wodzie, raz pod wodą/ Kurka wodna/ Wszystko płynie”, w której Kamil Baleja opowie o typowych i nietypowych sportach wodnych takich, jak smocze łodzie czy też podwodny hokej. Gościem audycji będzie mistrz świata w pływaniu - Paweł Korzeniowski. Po godz. 11:00 Piotr Jaworowski przybliży słuchaczom tych, którzy „zmartwychwstali” - np. artystów czy sportowców, którzy byli skazani na porażkę, ale mimo wszystko zrobili coś wielkiego. Od 15:00 do 20:00 Jerzy Telesiński podsumuje święta i sprawdzi, jak gwiazdy i odbiorcy stacji spędzili Wielkanoc. Natomiast po godz. 20:00 na antenie stacji pojawi się Kacper Sosnowski i „Cała muzyka”.

Radio Pogoda

W Wielką Sobotę Joanna Kruk w programie „Moje najpiękniejsze melodie na Wielkanoc” sprawdzi, jak święta w swoich domach obchodzą członkowie Klubu Pogodnych Ludzi. Słuchacze stacji opowiedzą też, jaką piosenkę dorzuciliby do wielkanocnego koszyczka Radia Pogoda. O godz.10:00 rozpocznie się prowadzony przez Roberta Janowskiego „Wielkanocny Koncert Życzeń” pełen życzeń, ciepłych słów i najpiękniejszych melodii. Od 14:00 do 18:00 słuchacze będą mogli poznać „Wszystkie twarze Znachora” - Monika Tarka opowie o fenomenie filmu powtarzanego w każde święta.

Niedziela, 9 kwietnia rozpocznie się od „Wielkanocnego Studia Pogoda”, w którym Kuba Mędrzycki przyjrzy się świętowaniu Wielkanocy w czasach PRL - w audycji nie zabraknie ciekawostek kulturowych sprzed lat. Od 10:00 - 14:00 na antenie pojawi się kolejna odsłona „Wielkanocnego Koncertu Życzeń” Roberta Janowskiego, a po 14:00 rozpocznie się „Wielkanocna sława” - gościem Joanny Stachowskiej w studiu Radia Pogoda będzie Sława Przybylska.

Lany Poniedziałek to w radiu Pogoda „Nie tylko zajączek i kurczaczek”, czyli Asia Kruk, która zabierze słuchaczy na świąteczny spacer do stołecznego ogrodu zoologicznego. Podczas audycji przyjrzy się z bliska, jak wiosna budzi się do życia; nie zabraknie też historii o samym zoo, bo Ogród zoologiczny w Warszawie obchodzi w tym roku 95. urodziny. Od godz. 14:00 rozpocznie się „Lanie wody w Radiu Pogoda" - Kuba Mędrzycki przygotował dla słuchaczy historie, w które ludzie uwierzyli, choć nie powinni, jak np. W UFO w Polsce w latach 80.

Rock Radio

W sobotę wielkanocną w Rock Radiu nie zabraknie rockowej pasji. Gośćmi Mariusza Stelmaszyka będą muzycy z zespołu Big Cyc, który świętuje w tym roku 35-lecie istnienia.

W Wielką Niedzielę od godz. 15:00 Kuba Kaleta rozmawiać będzie na antenie z Rudolfem Schenkerem, liderem zespołu Scorpions, który w czerwcu wystąpi na koncertach w Polsce. Z kolei w Lany Poniedziałek w Rock Radiu od godz. 10:00 gościem programu będzie Abelard Giza, standuper. Po godz. 15:00 na antenie pojawi się „Glany w poniedziałek!”, aa w nim najlepsze punk rockowe numery w historii muzyki - na audycję zaprosi Ryszard Brzeziński.

Wielkanocnym ramówkom Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia będą towarzyszyły dedykowane materiały na stronach internetowych stacji – zloteprzeboje, radiopogoda.pl i rockradio.pl oraz w mediach społecznościowych.

Komentarze

Powiązane

21.02.24, 14:45
| radio » ludzie
Tomasz Kubat po 22 latach wraca do Radia ZET. Będzie warszawskim reporterem stacji
Na początku marca br. do zespołu Działu Informacji Radia ZET dołączy Tomasz Kubat. Zostanie reporterem warszawskim, odpowiedzialnym m.in. za relacjonowanie najważniejszych wydarzeń sejmowych.
21.02.24, 08:30
| radio » informacje
Radio Gdańsk – słuchaj od nowa. Wystartowała zmieniona ramówka Radia Gdańsk
W poniedziałek, 19 lutego br. pod hasłem „Radio Gdańsk – słuchaj od nowa”, ruszyła nowa ramówka stacji.
21.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Łukasz Aftański przechodzi do Radia ZET. Będzie wydawcą
Od marca br. Łukasz Aftański dołączy do zespołu Działu Informacji Radia ZET. Będzie nowym wydawcą programu "Popołudniowy Gość Radia ZET", który prowadzi Beata Lubecka.
20.02.24, 12:23
| radio » ludzie
Katarzyna Borowiecka przejdzie z Radia 357 do Trójki
Katarzyna Borowiecka powróci do Programu Trzeciego Polskiego Radia. Z Radiem 357 była związana od chwili startu rozgłośni.
20.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Adam Suprynowicz powrócił do Dwójki
Po kilkuletniej przerwie do zespołu Dwójki (Polskie Radio) dołączył Adam Suprynowicz – muzykolog i krytyk muzyczny.
20.02.24, 06:30
| radio » badania rynku
KBR: Polacy wpisują się w europejski model słuchania treści audio. 97 proc. Francuzów słucha treści audio
Polacy sukcesywnie poszerzają zainteresowanie różnorodnymi formami audio, podążając za europejskimi trendami konsumpcji mediów. Badania prowadzone we Francji i Wielkiej Brytanii wykazują, iż audio towarzyszy w życiu codziennym zdecydowanej większości odbiorców.
19.02.24, 15:30
| radio » informacje
Publicyści apelują w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlastyz RDC
Publicyści goszczący w programach warszawskiego RDC - Radia dla Ciebie, wystosowali “Apel w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlasty”.
19.02.24, 14:03
| radio » ludzie
Tomasz Sajewicz znów będzie korespondentem Polskiego Radia
Polskie Radio znów ma swojego korespondenta w Azji. Tomasz Sajewicz, który nieprzerwanie przez 18 lat był korespondentem w Chinach, wraca do Polskiego Radia. Dziennikarz rozstał się z firmą, gdy placówka w Pekinie została zawieszona przez poprzednie władze spółki.
19.02.24, 12:47
| radio » ludzie
Piotr Matwiejczuk wicedyrektorem Dwójki
16 lutego br. został powołany nowy wicedyrektor Dwójki (Polskie Radio). Piotra Kędziorka, redaktora naczelnego będzie wspierał Piotr Matwiejczuk. Jednocześnie będzie on szefem Polskiego Radia Chopin. To dziennikarz z wieloletnim stażem, który po kilku latach wraca do Polskiego Radia.
17.02.24, 08:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nagrody MocArty RMF Classic 2023. Znamy pełną listę nominowanych
RMF Classic ogłosiło nominowanych do tegorocznej nagrody kulturalnej MocArty. Spośród propozycji nadesłanych przez słuchaczy redakcja wybrała 21 osób, wydarzeń i inicjatyw z dziedziny kultury i sztuki w czterech kategoriach.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.