17.04.23, 18:15
Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Anna Cyklińska i Justyna Szyc-Nagłowska kampanii ambasadorkami serwisu i kampanii Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie od Wyborczej i Wysokich Obcasów
Serwis Wysokieobcasy.pl/zyclepiej, którego hasłem przewodnim jest „Żyć lepiej. Psychologia codziennie”, to najnowszy projekt redakcji „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów”. Na jego łamach czytelniczki i czytelnicy mogą znaleźć porady, rozmowy oraz artykuły dotyczące relacji, rodzicielstwa, życia seksualnego, pracy czy balansu psychicznego. Trwa kampania promocyjna serwisu prowadzona w internecie, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, a jego ambasadorkami będą dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Anna Cyklińska i Justyna Szyc-Nagłowska.
Serwis Wysokieobcasy.pl/zyclepiej działa od grudnia 2022 r. i prezentuje teksty różnych redakcji z portfolio „Wyborczej", m.in. „Wysokich Obcasów", działów Tylko Zdrowie i Nauka, „Dużego Formatu" czy redakcji lokalnych, których wspólnym mianownikiem jest poszukiwanie sposobów na to, jak ulżyć głowie oraz zrozumieć siebie i innych. Z treści serwisu mogą w pełni korzystać osoby subskrybujące Wyborcza.pl.
W marcu br. ruszyła pierwsza kampania promująca nowy serwis. Działania promocyjne potrwają cztery miesiące i będą prowadzone w dwóch etapach. W pierwszym z nich kreacje reklamowe maja przybliżać różne pytania i problemy z obszaru psychologii, emocji czy relacji, które omawiane są na łamach serwisu. Z kolei w drugim etapie kampanii serwis Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie będą promowały ambasadorki: Ewa Woydyłło-Osiatyńska – doktorka psychologii, psychoterapeutka, jedna z bardziej poczytnych ekspertek w serwisie Wysokieobcasy.pl i autorka kilkudziesięciu książek o tematyce psychologicznej, Anna Cyklińska – psycholożka i psychoterapeutka, autorka edukacyjnego profilu na Instagramie, książki „Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia” oraz podcastu „Można zwariować” o zdrowiu psychicznym i dbaniu o siebie oraz Justyna Szyc Nagłowska – dziennikarka, autorka i producentka podcastów o świadomym życiu „Nagłowska na głos” i „Matka też człowiek”, wokół których zgromadziła aktywną społeczność kobiet. Na kreacjach reklamowych z ich udziałem pojawią się hasła kampanii: „Jak ulżyć głowie i zrozumieć innych”, „Gdy czujesz, że możesz żyć lepiej” oraz „Miejsce, w którym Twoje emocje są najważniejsze”.
Kampania promocyjna serwisu będzie realizowana w internecie (sieć Google, YouTube i Facebook) oraz w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Towarzyszy jej autopromocja na tradycyjnych i cyfrowych łamach „Gazety Wyborczej” oraz na profilach dziennika oraz „Wysokich Obcasów” w mediach społecznościowych. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wyborczej”.
Specjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze