20.04.23, 19:37

Jacek Onaszkiewicz realizatorem dźwięku w Soundly by Platige

Jacek Onaszkiewicz, fot.: materiały prasowe

W marcu br. studio działające w ramach grupy Platige Image zaczęło funkcjonować pod zmienioną nazwą. Jednak to nie koniec, zachodzących w Soundly by Platige zmian. Do zespołu dołączył Jacek „Dżeksong” Onaszkiewicz - realizator dźwięku z wieloletnim doświadczeniem.

Poszerzenie zespołu jest wynikiem rozwoju studia i pozyskaniem nowych zleceń na realizację telewizyjnych i radiowych projektów reklamowych. Onaszkiewicz będzie odpowiedzialny za obsługę nowych klientów.

Jacek Onaszkiewicz posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Przygotowywał, m.in. materiały dźwiękowe dla takich marek jak: Play, Opel, Škoda, BMW, Aldi, OLX, PKO, BEKO, Lotto, Gazeta Wyborcza, Wedel, OTOMOTO, Whirlpool, Getin Bank. Pracował również przy produkcjach filmowych, zarówno dokumentalnych (PRO8L3M - Reality check - koncert, wyprodukowany dla CANAL+, „Wszystkie role Stanisława Barei", „Pod ciśnieniem”), fabularnych, serialach („Tak czy nie?”), jak i animacjach.

„Z muzyką jestem związany praktycznie od zawsze. Mam to szczęście, że zawodowo mogę zajmować się dokładnie tym, czym się pasjonuje. Praca w tak renomowanej firmie, jaką jest Platige, to wyzwanie i kolejny ważny krok w mojej karierze” – mówi Jacek Onaszkiewicz, Sound Designer w Soundly by Platige.

Poza pracą w studiu Jacek Onaszkiewicz aktywnie zajmuje się muzyką. Jest liderem i jednym z założycieli legendarnej warszawskiej grupy Immanuel oraz inicjatorem KaCeZet & Fundamenty. W trakcie swojej kariery współpracował z wieloma zespołami i artystami, takimi jak Armia, Izrael, Tomek Lipiński, Malec Reggae Rockers, Kasia Klich. W jego twórczym dorobku znajdują się także transmisje i koncerty na żywo dla Radia Jazz.

Soundly by Platige swoją ofertę kieruje do agencji reklamowych, domów produkcyjnych, firm i samych twórców, którzy działają nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Studio dźwiękowe miało możliwość współpracować z Netflixem przy animowanej antologii „Love, Death & Robots", a jedną z ostatnich realizacji była seria projektów reklamowych dla platformy inwestycyjnej XTB ze znanymi twarzami ze świata sportu - Joanną Jędrzejczyk, Connorem McGregorem, Ikerem Casillasem oraz Jiřím Procházką.

Komentarze

Powiązane

30.05.24, 21:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com w I kw. 2024 r.: zwiększa swoje przychody i inwestuje mimo wymagającej sytuacji rynkowej
Answear.com podsumowuje I kw. 2024 r. Pomimo wymagającej sytuacji rynkowej, a także okresu inwestycji w rozwój marki PRM, spółka utrzymała dodatnie dynamiki wzrostu sprzedaży, a także przeprowadziła inwestycje związane z uruchomieniem dwóch concept store w Warszawie dla marki PRM oraz Answear.
29.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus w I kwartale 2024 r.: 184 mln zł zysku netto
Cyfrowy Polsat skupia się w ostatnim czasie, m.in. na zwiększaniu zasięgu sieci 5G Plusa, ale także na inwestycjach w zieloną energię. Spółka podsumowała wyniki finansowe obejmujące I kwartał 2024 r.
28.05.24, 14:35
| biznes i technologie » informacje
Auchan Polska i Intermarché chcą zawiązać sojusz zakupowy
Sieci handlowe Auchan Polska i Intermarché nawiązały współpracę partnerską, której celem jest utworzenie długoterminowego sojuszu zakupowego na polskim rynku. Wyrazem zawartego porozumienia jest podpisany list intencyjny, w którym obie sieci uzgodniły zamiar powołania wspólnych struktur zakupowych na najbliższych 10 lat.
25.05.24, 13:23
| biznes i technologie » informacje
Żabka uruchomi w tym roku ponad 140 sklepów sezonowych
W tym roku Żabka będzie miała ponad 140 sklepów sezonowych, czyli o blisko 20 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Pierwsze z nich zostały otwarte przed majówką.
21.05.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Fast foody odbijają się od dna. Wzrost ruchu o 4,7 proc.
W I kw. br. ruch w restauracjach typu fast food zwiększył się o 4,7 proc. rdr. Przy tym pizzerie rok do roku odnotowały o ponad połowę mniejszy wzrost niż lokale oferujące kanapki i dania z kurczaka. Jednocześnie liczba klientów wszystkich badanych placówek była o 4,2 proc. większa niż rok wcześniej.
16.05.24, 06:30
| biznes i technologie » informacje
SIXT Polska nawiązuje współpracę z Clear Communication Group
Firma SIXT Polska, dostawca usług mobilnych, rozpoczęła w maju br. współpracę z agencją PR Clear Communication Group. W ramach tego partnerstwa, CCG będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz wsparcie bieżących działań public relations, które obejmują zarówno komunikację korporacyjną, jak i produktową.
14.05.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
Agencja Lightscape partnerem IAB Polska. Współpraca na rzecz rozwoju branży marketingu cyfrowego
Z początkiem lutego br. agencja Lightscape rozpoczęła współpracę z IAB Polska. To największa organizacja z branży marketingu cyfrowego w kraju, zrzeszająca niemal 250 firm.  Agencja Lightscape odpowiada za prowadzenie kompleksowych działań z zakresu Digital PR i media relations. 
08.05.24, 06:30
| biznes i technologie » informacje
Polacy coraz chętniej sięgają po marki własne
Popularność marek własnych jest coraz większa. Wartość tego sektora na polskim rynku wzrosła o 19 p.p. rdr. i w 2023 r. przekroczyła aż 50 mld zł. Ponadto 27 proc. konsumentów deklaruje, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy chce kupować jeszcze więcej takich produktów. 
03.05.24, 20:48
| biznes i technologie » informacje
Polpharma i marka Metafen stawiają na komunikację do młodych
Polska firma Polpharma, która specjalizuje się w produkcji leków, stawia na nową komunikację marki Metafen skierowaną do młodych odbiorców.
03.05.24, 10:20
| biznes i technologie » informacje
Pierwsza kolejowa makieta Lego na dworcu w Legnicy
Kończą się obchody jubileuszu 15-lecia dolnośląskiego przewoźnika - Kolei Dolnośląskich. 29 kwietnia br. w holu dworca w Legnicy odsłonięto pierwszą w Polsce makietę kolejową wykonaną w całości z klocków Lego. To wspólna inicjatywa KD i PKP S.A.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.