23.04.23, 13:08
Oglądaj na okrągło. Onet uruchomił Onet Watch
Od 20 kwietnia br., użytkownicy Onetu na urządzeniach mobilnych mogą w pełni korzystać z nowego sposobu oglądania treści wideo. W Onet Watch udostępniane są materiały z oferty autorskich programów Onetu, jak również od zewnętrznych twórców i partnerów – wszystkie w formie krótkich wertykalnych formatów wideo.
W mobilnej odsłonie strony głównej portalu Onet, w dolnej nawigacji, można znaleźć ikonę Onet Watch, dzięki której użytkownicy mogą się przenieść do interesujących ich treści, dostępnych w jednym miejscu.
Onet Watch pozwala na oglądanie wideo w modelu znanym z najpopularniejszych platform społecznościowych – z jedną znaczącą różnicą, która polega na tym, że mogą znaleźć się w tym miejscu wyłącznie sprawdzone i zaufane treści. Do wyselekcjonowanych treści - krótkich, różnorodnych, autentycznych i skracających dystans filmów - stworzono odpowiednie środowisko, które w sposób najbardziej naturalny angażuje użytkowników, serwując najlepsze materiały z oferty wideo Ringier Axel Springer Polska. Onet Watch będzie również jakościową przestrzenią dla przekazów reklamowych partnerów biznesowych RAS Polska.
„Krok po kroku Onet przeobraża się z portalu w platformę zaufanymi treściami, która łączy to, co najlepsze z dwóch światów – świata mediów, u podstaw którego jest u nas jakościowe dziennikarstwo i wiarygodne treści partnerskie oraz doświadczenia rodem z mediów społecznościowych, realizowanego dzięki innowacyjnym rozwiązaniom” – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska. „Chcielibyśmy zapoczątkować trend, w którym lokalne platformy medialne będą oferować rozwiązania technologiczne na poziomie równym z ich globalnymi odpowiednikami. Tylko wtedy możemy spodziewać się, że użytkownicy będą spędzać więcej czasu w środowisku z zaufanymi i wiarygodnymi treściami. Wierzymy, że zapewniamy świetny i sprawdzony przez profesjonalistów produkt z różnorodnymi treściami, zapewniający użytkowi pozytywne doświadczenia, a także bezpieczeństwo” – dodaje Jovan Protic.
„Uważnie słuchamy oczekiwań naszych użytkowników i partnerów biznesowych i wiemy, że krótkie formy wideo sprawdzają się doskonale. Stories na Instagramie już dawno przyćmiły zwykłe posty, a TikTok, który przecież wyrósł na krótkich filmach, nagrywanych i publikowanych w pionie, bije rekordy popularności. Do tej atrakcyjnej formy prezentowania treści przyzwyczajamy się błyskawicznie. W Onet Watch użytkownicy znajdą zarówno fragmenty naszych popularnych programów, jaki i treści od twórców zewnętrznych” – dodaje Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.
Na nowej platformie Onetu można oglądać podwójnie sprawdzone treści informacyjne, rozrywkowe i edukacyjne, w tym treści wideo od popularnych twórców oraz dziennikarzy Onetu. W Onet Watch użytkownicy znajdą m.in. fragmenty formatów lifestyle’owych, kulinarnych, motoryzacyjnych czy podróżniczych. W ofercie nie zabraknie twórców popularnych w social mediach. Wśród nich znajdują się m.in.: Karol Majchrzak, Bartosz Ostałowski, Story of my trip, Adam Szolc, Arbuzazuza, Retrożycie, Pataki, Foxx gotuje, Matura To Bzdura, Aguśkafree, Partyzanci Lubelszczyzny, Piotr Lisek, Doktor z Tiktoka, Prokurator Absurdu, SEXED.PL, Pogotowiematurafizyka, Magic of Y.
Wśród programów nie zabraknie także formatów z oferty wideo Ringier Axel Springer Polska, takich jak „Onet Rano”, „Misja Futbol,” „Tak Mamy”, „WojewódzkiKędzierski” czy „Matcha Talks w Onecie” oraz zakulisowych fragmentów z gwiazdami, zabawnych scen, fragmentów wypowiedzi czy krótkich wywiadów.
Specjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze