24.04.23, 18:26

Ewelina Gontarz i Maciej Marek awansują w agencji OMD

Ewelina Gontarz i Maciej Marek, fot.: materiały prasowe

Maciej Marek, dotychczasowy p.o. Group Account Director, awansował w agencji OMD na stanowisko Group Account Directora. Z kolei Ewelinie Gontarz do niedawna pełniącej rolę Senior Account Managerki, powierzono rolę p.o. Group Account Directorki.

Na nowych stanowiskach zarówno Maciej Marek jak i Ewelina Gontarz będą odpowiedzialni za koordynowanie projektów all media realizowanych dla klientów agencji oraz wsparcie w obszarach związanych z rozwojem oferty OMD.

Maciej Marek posiada 12-letnie doświadczenie w branży mediowej. Od początku swojej kariery związany jest z agencją OMD, z ramienia której obsługiwał takich klientów jak m.in.: McDonald’s, Hewlett Packard, Bakoma, Takeda/Orifarm czy Provident. Na nowym stanowisku będzie kontynuował zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem współpracującym z takimi klientami jak m.in.: Mercedes-Benz, Warner Bros. Entertainment Polska, FreeNow, Pamapol czy Hewlett Packard. Do jego obowiązków będzie należała również praca nad poszerzaniem oferty agencji.

Ewelina Gontarz z branżą mediową związana jest od 2009 r., a z OMD od ostatnich siedmiu lat. W portfolio obsługiwanych przez siebie klientów posiada takie marki jak m.in.: Renault, Nissan, Fiat, Etam, Novartis, Bauch&Lomb oraz Ferrero. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację kilkunastoosobowego zespołu współpracującego z markami Renault, Nissan oraz XTB, a także za poszukiwanie i wdrażanie innowacji do działań komunikacyjnych dla wymienionych klientów.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
Przepis na Swojaka. Dan Cake podaje obiad na nowo
Ruszyła kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.
17.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Wills Integrated obsługuje markę Stargres
Agencja Wills Integrated rozpoczęła obsługę marki Stargres z Grupy Końskie. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.
16.05.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Agencja KERRIS przygotowała koncepcję kreatywną dla marki Jan Niezbędny
Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego.
16.05.24, 19:30
| reklama & PR » ludzie
Ania Kwiatkowska w Grupie Przestrzeń
Ania Kwiatkowska dołączyła do Grupy Przestrzeń (Przestrzeń – agencja strategiczno-kreatywna, Polot – agencja digitalowa, Wyraz – studio projektowe, Rozgłos – agencja mediowa) i objęła stanowisko Business Development Director.
16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
15.05.24, 20:40
| reklama & PR » informacje
Rezi twarzą kampanii smartwatcha Huawei Watch 4 Pro Space Edition
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę smartwatcha premium z rodziny HUAWEI WATCH 4 Pro. Działania wspierające wejście na polski rynek wersji Space Edition obejmują różnorodne kanały i narzędzia marketingowe. Twarzą kampanii w Polsce jest Remigiusz reZi Wierzgoń.
15.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
#BrukselaToNieKurort zachęca do świadomego głosowania w wyborach do europarlamentu
Z początkiem maja br. wystartowała kampania #BrukselaToNieKurort zachęcająca do świadomego głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kampania kładzie nacisk na wyzwania, przed którymi stoi obecnie Europa. Zdaniem twórców kampanii, „Bruksela” nie powinna być sposobem na „polityczne wakacje”, a miejscem, gdzie kompetentne osoby decydują o losach Polski i Europy.
15.05.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Orange promuje ofertę Orange Flex
Orange Polska rozpoczął nową kampanię oferty subskrypcyjnej Orange Flex. Za strategię i zakup mediów odpowiada agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube. Agencja GONG odpowiada za koncept kreatywny platformy komunikacyjnej, kreacje wideo raz display.
14.05.24, 23:55
| reklama & PR » informacje
PRZEloteria Przelewy24 wraca: do wygrania Fiat 500 oraz wiele innych nagród
Serwis Przelewy24 organizuje drugą edycję PRZEloterii. Partnerami głównymi akcji są Visa i Mastercard. PRZEpartnerami wybranych nagród tygodniowych są marki Itaka, simplybuy.pl i al.to. 
14.05.24, 23:52
| reklama & PR » informacje
Marka Jennifer Lopez z nowym zapachem LIMITLESS
W tym tygodniu wystartowała kampania promująca najnowszy zapach sygnowany marką Jennifer Lopez – LIMITLESS. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy