Remake serialu Magnum: Detektyw z Hawajów od 6 czerwca w Czwórce

„Magnum: Detektyw z Hawajów”, fot.: materiały prasowe

Współczesną wersję serialu, „Magnum: Detektyw z Hawajów”, będzie można oglądać od 6 czerwca br. w Czwórce. W każdy wtorek emitowane będą dwa odcinki amerykańskiej produkcji – o godz. 21.00 i 22.00.

Główny bohater, Thomas Magnum (Jay Hernandez), weteran z Navy SEALs, po powrocie z Afganistanu, zostaje prywatnym detektywem na Hawajach. Wykorzystując umiejętności zdobyte w wojsku, Magnum rozwiązuje trudne sprawy z pomocą dawnych towarzyszy broni: Theodore'a „TC” Calvina (Stephen Hill) – byłego pilota śmigłowca i Orville'a „Ricka” Wrighta (Zachary Knighton), który w Marines był strzelcem.

Mocne wsparcie w każdym śledztwie stanowi także Juliet Higgins (Perdita Weeks), niegdyś agentka MI6, dziś ochmistrzyni w luksusowej posiadłości Robina Mastersa, która słabość do przystojnego weterana pokrywa zasadniczym sposobem bycia i ciętymi ripostami. Magnum również pracuje dla Robina. Został przez niego zatrudniony jako ochroniarz, dzięki czemu nie rezygnując z pracy detektywa, może mieszkać w luksusach i korzystać ze sportowych aut gospodarza, który jest jego starym znajomym. Poznali się bowiem w Iraku, gdy Robin był dziennikarzem wojennym i nikomu się nawet nie śniło, że zbije fortunę jako autor bestsellerów, z których niejeden oparty jest na mocno podkoloryzowanych wojskowych akcjach Thomasa i jego przyjaciół.

Odc. 1 – emisja: wtorek, 6 czerwca, godz. 21:00

W pierwszym odcinku Thomas Magnum dostaje wiadomość od przyjaciela z wojska, Sebastiana. Kiedy zjawia się u niego, przed domem stoi ambulans, a dwaj mężczyźni wpychają do niego rannego Sebastiana. Na widok Thomasa otwierają ogień i odjeżdżają, taranując Ferrari Robina, którym przyjechał Magnum. Żona Sebastiana, której z udało się ukryć z synkiem w komórce, mówi, że tego dnia mąż wrócił zmartwiony z pracy, ale nim zdążyła z nim porozmawiać, zjawili się napastnicy. By trafić na ich ślad Magnum prosi o pomoc Ricka.

Odc. 2 – emisja: wtorek, 6 czerwca, godz. 22:00

Magnum pomaga Danowi (Carl Weathers), weteranowi z Wietnamu, który został rybakiem. Danowi ciężko się ostatnio wiodło, przez co musiał zwolnić połowę załogi i grozi mu utrata łodzi. Kiedy złowił 140-kilogramowego tuńczyka wartego 350 000 dolarów, myślał, że szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło i znów będzie mógł stanąć na nogi. Jego radość nie trwała jednak długo, bo ktoś ukradł mu rybę z vana. Rozpoczyna się wyścig z czasem - tuńczyka trzeba znaleźć nim się zepsuje lub zostanie upłynniony. W trakcie śledztwa Magnum odkrywa, że złodziej również potrzebuje jego pomocy.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy