23.05.23, 13:08

Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl

W sieci zadebiutował serwis Angora24.pl, fot.: materiały prasowe

Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.

Na Angora24.pl internauci będa mogli znaleźć, m.in. dział zagraniczny i motoryzacyjny, recenzje książek i audiobooków, Angorkę dla dzieci, jak również kulinarne propozycje Ewy Wachowicz oraz Marka Brzezińskiego, a także satyryczne rysunki.

Angora24.pl to również bieżące wiadomości z kraju i ze świata oraz treści przygotowane specjalnie dla czytelników online’owych. „Interesuje nas stworzenie serwisu, z którym swój dzień mogliby zaczynać nie tylko ci czytelnicy, którzy przekonali się do tradycyjnego wydania Angory, ale też wszystkie te osoby, które po prostu lubią być na bieżąco” - mówi Jan Rojewski z firmy RD Media, która jest odpowiedzialna za projekt.

Portal jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników, którzy od dłuższego czasu to postulowali” - mówi Mirosław Kuliś, twórca i wydawca Angory. „Tygodnik zawsze dbał o to, by być jak najbardziej aktualnym, więc sądzę, że w internecie ten walor też osiągniemy” – dodaje Kuliś.

Większość tekstów publikowanych na stronie angora24.pl schowanych będzie za paywallem. Aby można było je czytać, trzeba wykupić dostęp do serwisu - na miesiąc, kwartał lub na rok.

Użytkownicy, którzy preferują tradycyjny wygląd Angory, korzystając z portalu Angora24.pl będą mogli zakupić bieżące i archiwalne numery gazety w wersji PDF. Wydawca Tygodnika Angora zdecydował również, że równolegle z nowym portalem Angora24.pl funkcjonować będzie dotychczasowa strona angora.com.pl, na której można kupić elektroniczne wydania Angory, jak również skorzystać ze wszystkich opcji oferowanych internautom do tej pory.

Angora na rynku od 33 lat

Tygodnik „Angora” ukazuje się od 1990 r. Średnia sprzedaż tygodniowa w 2022 r. to 165 tys. egzemplarzy. Redakcja zamieszcza przedruki najciekawszych tekstów opublikowanych w polskich i światowych mediach, jak również materiały własne.

Komentarze

Powiązane

21.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
18.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.