09.07.23, 21:00

Zmiany w zespole Rozwoju produktu i IT Wyborczej. Joanna Kozieł w nowej roli

IT-Wyborcza (od lewej D. Ostrowski, J. Kozieł, K. Madejski, fot.: materiały prasowe

Z końcem czerwca br. nastąpiły zmiany w zespole „Wyborczej” odpowiedzialnym za rozwój produktu oraz kwestie IT. Joanna Kozieł objęła stanowisko Product and Process Improvement Director i nadal ściśle będzie współpracować z Krzysztofem Madejskim, dyrektorem obszaru IT „Wyborczej”. Koordynatorem testów w zespole Joanny Kozieł został Damian Ostrowski.

Joanna Kozieł, dotychczas odpowiedzialna za zarządzanie projektami IT, otrzymała nową rolę - jako Product and Process Improvement Director poprowadzi projekty z obszaru rozwoju produktu oraz technologiczne. Podlegać jej będą następujące zespoły: Rozwój produktu i Product Ownerzy, zespoły Scrum Masterów, UX/UI, Rozwoju produktu reklamowego oraz Deweloperów i Testerów. Kozieł pracuje w Agorze od 2008 r. Od kwietnia 2020 r. kieruje działem Rozwoju produktu „Gazety Wyborczej” oraz Wyborcza.pl, zarządza kluczowymi produktami i projektami obszaruJest absolwentką studiów MBA Politechniki Warszawskiej na kierunku Digital Transformation.

Dyrektorem obszaru IT „Wyborczej” pozostaje Krzysztof Madejski, który jest jednocześnie ekspertem rozwiązań technologiczno-biznesowych w tym zespole. Ponadto pełni on kluczową rolę w projektach rewitalizacyjnych technologii prowadzonych przez Centralne IT Agory. Madejski zaczął pracę w Agorze w 1997 r. - początkowo w dziale telekomunikacji, w Gazeta.pl jako szef IT, a następnie jako zastępca dyrektora pionu IT. W 2015 r. dołączył do zespołu „Wyborczej” i Wyborcza.pl. Wcześniej pracował w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą na stanowisku Pełnocnika Ministra d/s IT. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Nowym stanowiskiem w zespole „Wyborczej” jest koordynator testów, odpowiedzialny, m.in. za testowanie rozwiązań z obszaru subskrypcji. Objął je Damian Ostrowski, pozostając analitykiem biznesowym ds. projekcji przychodów subskrypcyjnych. Po dołączeniu do zespołu Rozwoju produktu i IT będzie raportował do Joanny Kozieł. Ostrowski jest związany z Agorą od 2015 r. Zaczynał pracę w spółce jako stażysta, a następnie młodszy analityk biznesowy. Od 2019 r. jest analitykiem biznesowym w „Wyborczej”. Absolwent Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Komentarze

Powiązane

04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
11.03.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » informacje
Przyznano O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Galę transmitowała TVP Kultura
Joanna Kuciel-Frydryszak, Lech Janerka, L.U.C., Bartłomiej Topa, Krzysztof J. Czyżewski, Rafał Ochęduszko i Natalia Koziara-Ochęduszko oraz Mateusz Pakuła zostali laureatami VIII edycji plebiscytu O!Lśnienia - Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. 
10.03.24, 16:28
| internet » ludzie
Agnieszka Siuzdak prezesem zarządu spółki Gazeta.pl
Zarząd Grupy Agora zdecydował o składzie przyszłego zarządu spółki Gazeta.pl – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa. Od kwietnia br. prezeską Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak, a członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.
07.03.24, 17:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Podcast Forbes Women w formie wideocastu i z trzema prowadzącymi
8 marca br. „Forbes Women Podcast” będzie miał premierę w nowej odsłonie – z trzema prowadzącymi i w formie wideocastu. Nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek na Forbes.pl oraz w Onet Audio i będą prowadzone zamiennie przez Aleksandrę Karasińską, Katarzynę Gaweł i Dorotę Haller.
06.03.24, 13:50
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media przygotowuje nową strategię rozwoju
Holding mediowy PMPG Polskie Media zakończył przegląd opcji strategicznych. Jego efektem ma być przygotowanie strategii rozwoju.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy