23.07.23, 09:00

home.pl członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej

home.pl dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej, for.: materiały prasowe

home.pl,  dostawca usług internetowych, został członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej. Współpraca ma skupiać się na aktywnym wpływie na rozwój branży e-commerce, wymianie doświadczeń i udziale w inicjatywach mających na celu kształtowanie regulacji prawnych w obszarze usług cyfrowych.

Firma home.pl została członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej – organizacji zrzeszającej najbardziej dynamiczne polskie firmy e-commerce. "Cieszę się, że dołączamy do prestiżowej organizacji, w ramach której razem z innymi graczami rynku online będziemy tworzyć silną społeczność cyfrową. Członkostwo w e-Izbie to z jednej strony możliwość współkształtowania regulacji prawnych, tak aby warstwa legislacyjna, jak najlepiej wspierała rozwój inicjatyw internetowych oraz e-commerce w Polsce, ale także możliwość dzielenia się wiedzą na temat trendów, potrzeb klientów oraz sposobów na mądrą i bezpieczną cyfryzację przedsiębiorstw. W tym obszarze, jako polski lider usług internetowych, chętnie wesprzemy członków organizacji naszym doświadczeniem" - mówi Maciej Kornacki, CEO home.pl

Izba Gospodarki Elektronicznej od lat promuje współpracę, wymianę wiedzy i nawiązywanie kontaktów. Izba stanowi źródło inspiracji jak również oferuje możliwość stymulacji innowacji, dzielenia się doświadczeniami i budowania trwałych relacji."Z wielkim uznaniem dla skali home.pl w naszym kraju, z takim samym entuzjazmem cieszę się, że home.pl dołącza do e-Izby. Liczymy na owocną współpracę pomiędzy tym renomowanym dostawcą usług internetowych, a zrzeszonymi u nas firmami, które nieustannie szukają inspiracji i są otwarte na wszelkie innowacje, służące do rozwoju biznesu" - mówi Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

Home.pl to największy w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Firma jest częścią globalnej grupy IONOS. Grupa home.pl SA jest właścicielem czterech marek: home.pl, AZ.pl, premium.pl i homecloud.pl, zatrudniając ok. 400 osób w dwóch biurach: w Szczecinie i Warszawie.

Komentarze

Powiązane

19.02.24, 11:52
| internet » informacje
Klub Świadomej Konsumentki. Nowy projekt serwisu WP Kobieta
Redakcja serwisu WP Kobieta uruchamia Klub Świadomej Konsumentki, w którym czytelniczki będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
18.02.24, 12:59
| internet » ludzie
Krzysztof “Chris” Sulenta awansuje w MassiveMusic Warsaw
MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Krzysztofa Sulentę na stanowisko senior music creative.
17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.