18.07.23, 21:00

Powrót Kur. Reedycja albumu P.O.L.O.V.I.R.U.S. w nowej wytwórni S7 Records

Logo S7 Records, fot.: materiały S7 Records

Rozpoczynając swoją działalność, S7 Records wypuściło na rynek reedycję albumu Kur "P.O.L.O.V.I.R.U.S.". Cały nakład został wyprzedany w przeciągu tygodnia po starcie preorderu na stronie prowadzonego przez S7 sklepu. 

Wydawnictwo S7 Records objęło limitowaną do 500 sztuk edycję albumu Kur P.O.L.O.V.I.R.U.S. Nowy mastering, orange splatter 2 x 180 gr w opakowaniu typu gatefold, booklet z niepublikowanymi zdjęciami, niepublikowany cover The Doors z Rory Walsh na perkusji, pocztówka z niespodzianką. Przygotowano również specjalną edycję albumu (200 sztuk, 2LP transparent) dla zaprzyjaźnionych, niezależnych sklepów muzycznych, w tym. Po sukcesie wydań limitowanych na rynku ukazała się jednopłytowa wersja albumu. Dodatkowo w ręce fanów oddane zostały wersje "P.O.L.O.V.I.R.U.S.’a" na płycie CD oraz kasecie magnetofonowej. Do sprzedaży wprowadzono t-shirty Kur z projektem Maćka Salamona.

Większość komunikacji marketingowej i sprzedażowej oparto na tekstach piosenek z albumu "P.O.L.O.V.I.R.U.S.". Za projekt graficzny nowego wydania odpowiada Jacek Rudzki vel Znajomy Grafik.

P.O.L.O.V.I.R.U.S. również w streamingu 

S7 Records we współpracy z Warner Music Poland wprowadził po raz pierwszy album "P.O.L.O.V.I.R.U.S." do kanałów streamingowych. Oryginalne teledyski oraz na nowo zmasterowany materiał trafił na platformy: YT, Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon.

S7 Records zaangażował się również w produkcję koncertu Kur w ramach festiwalu Inside Seaside 2023, podczas którego pierwszy raz zespół zaprezentuje na żywo cały materiał z płyty P.O.L.O.V.I.R.U.S. z towarzyszeniem gości w formie znanej z wydania płytowego. Koncert odbędzie się 12 listopada 2023 r.

Kto stworzył S7 Records?

Założycielem S7 Records jest Paweł Żuczkiewicz, weteran przemysłu fonograficznego, z 25-letnim doświadczeniem w branży. Pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska. Paweł Żuczkiewicz był twórcą działu handlowego i dystrybucji wytwórni Asfalt Records, którymi kierował przez pięć lat. Wspólnie ze swoim przyjacielem Jakubem Kadinsky - muzykiem i specjalistą od nowych mediów - powołali do życia wytwórnię S7 Records oraz internetowy sklep płytowy.

Komentarze

Powiązane

26.05.24, 12:46
| kultura » muzyka
Dwie sceny podczas tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival
Co Jest Grane Festival 14 i 15 czerwca br. ponownie wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. W tym roku, na terenie imprezy stanie nie jedna, ale dwie sceny.
21.05.24, 12:49
| kultura » muzyka
Zmarł Jan A.P. Kaczmarek
Nie żyje Jan Andrzej Paweł Kaczmarek kompozytor. muzyki do ponad 70 filmów długometrażowych i dokumentalnych oraz polskich i amerykańskich spektakli teatralnych. Jest laureatem Nagrody Akademii Filmowej za muzykę do filmu „Marzyciel” w 2005 r.
17.05.24, 19:15
| kultura » muzyka
Czesław Mozil i młodzi artyści nagrali piosenkę o Kolejach Dolnośląskich
„Koleje ludzkich losów” – to tytuł nowej piosenki Czesława Mozila, którą nagrał razem z młodymi artystami z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W teledysku do utworu polsko-duński twórca wciela się w pracownika Kolei Dolnośląskich.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
08.05.24, 21:00
| kultura » film
Kultowe Kino. Nowy cykl filmowy w Multikinie
Sieć kin Multikino ruszyło z nowym cyklem filmowym „Kultowe Kino”. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie produkcje, które nie tylko zyskały lojalną rzeszę fanów, ale także trwale wpisały się w kanon kultury popularnej.
07.05.24, 12:50
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zmarł Jan Ptaszyn Wróblewski
Nie żyje Jan Ptaszyn Wróblewski - muzyk jazzowy, kompozytor, aranżer i dyrygent, dziennikarz i krytyk muzyczny.
05.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Znamy wykonawców koncertów Debiuty i Premiery 61.KFPP w Opolu [lista uczestników]
Rada Artystyczna 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole, wyłoniła uczestników konkursów „Debiuty” i „Premiery”. Tegoroczny festiwal będzie trwał od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. Koncerty „Debiuty” i „Premiery” będzie można zobaczyć w pierwszy dzień festiwalu.
04.05.24, 20:00
| kultura » informacje
Alior Bank mecenasem Festiwalu Wodecki Twist
Alior Bank został partnerem strategicznym oraz mecenasem Festiwalu WODECKI TWIST. Wydarzenie organizowane siódmy rok z rzędu stanowi hołd dla twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 7 i 8 czerwca br. w ICE Kraków.
26.04.24, 16:15
| kultura » muzyka
Yeat i The Prodigy na Orange Warsaw Festival 2024
Yeat, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów na świecie, oraz The Prodigy, legenda muzyki elektronicznej, będą głównymi gwiazdami pierwszego dnia festiwalu Orange Warsaw Festival 2024.
12.04.24, 20:45
| kultura » informacje
Filip Pobocha przeszedł do SBM Label przeszedł do SBM Label
Na początku marca br. do zespołu wytwórni muzycznej SBM Label dołączył Filip Pobocha i objął stanowisko Label Director. Pobocha będzie odpowiedzialny za kierunek artystyczny i działania operacyjne wytwórni.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.