09.08.23, 17:56

Maksymilian Tomanek nowym wiceprezesem Iberion. Zapowiada rebranding i siedem gwiazd

Maksymilian Tomanek, nowy wiceprezes firmy Iberion, fot.: materiały prasowe

Z początkiem sierpnia br., Maksymilian Tomanek objął stanowisko wiceprezesa grupy mediowo-społecznościowej Iberion. To pierwszy element zapowiadanej przez firmę rewolucji.

Maksymilian Tomanek będzie odpowiedzialny, m.in. za przeprowadzenie całkowitego rebrandingu spółki, który rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Do firmy ma dołączyć też "siedem gwiazd polskich mediów".

Jak wyglądały początki nowego wiceprezesa w firmie Iberion?

Tomanek swoją pracę w Iberionie rozpoczął osiem lat temu jako redaktor. Po roku otrzymał stanowisko kierownicze w redakcji, następnie promocję na dyrektora ds. rozwoju, a w 2019 r. dołączył do zarządu. W 2021 r. objął udziały w spółce. Przez ostatni rok był odpowiedzialny za projekt budowy nowego pionu biznesowego - wideo, który zakończył się zrealizowaniem wszystkich wyznaczonych celów. Jako wiceprezes Iberion, Tomanek będzie odpowiadał za kilka działów w tym: prawny, finansowy, sprzedaży i marketingu oraz pełnił rolę zastępcy CEO i założyciela grupy Iberion, Alberta Wójcika.

“Dzięki harmonijnemu połączeniu wszystkich środków przekazu, od tekstów na portalach po treści video, Iberion stał się liderem zasięgu i zaangażowania w sektorze mediów społecznościowych, co potwierdzają rankingi Sotrender czy IBIMS. Droga jaką już przeszedł Maksymilian jest fundamentalnym elementem tej historii. Jako wspólnik i menedżer stał się uosobieniem determinacji w osiąganiu celu, pragnienia nieustannego rozwoju, innowacji i nienasycenia w czasach sukcesów, jak również odwagi oraz lojalności w trudnych momentach. Dziś jako organizacja, stoimy u progu nowej ery i rewolucji jakościowo-produktowej, której pierwszym elementem jest moja decyzja o powołaniu Maksymiliana na stanowisko wiceprezesa grupy Iberion. W kolejnych krokach, w najbliższych tygodniach, ogłosimy transfery dziennikarzy oraz menedżerów, którzy przez lata inspirowali, zmieniali branżę i gromadzili najbardziej prestiżowe nagrody” - mówi Albert Wójcik, prezes i założyciel grupy Iberion.

Strategicznym celem będzie przeprowadzenie kompleksowego rebrandingu firmy, który rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

“Rozpoczynamy rebranding, który nie jest tylko nowym wyglądem, ale nową erą. Myślimy inaczej o naszych produktach, zmieniamy je od podstaw. Zaczynając od jutra, w naszych szeregach pojawi się siedem ikon polskiego świata mediów. Rewolucyjna oferta reklamowa zostanie stworzona z myślą o przyszłości domów mediowych. Iberion stanie się nie tylko grupą mediową, ale symbolem kolejnej ery w mediach - miejscem, gdzie reklamodawcy czują się jak w domu, a użytkownicy nowoczesnych form konsumowania treści otrzymują godne zaufania informacje i angażującą rozrywkę. To początek zupełnie innej podróży. Dołączcie do nas” - zapowiada Maksymilian Tomanek.

Iberion to grupa mediowo-społecznościowa, wydawca takich serwisów jak Goniec, Świat Gwiazd czy Smakosze oraz lider zasięgu na Facebooku oraz TikToku. W skład zarządu wchodzą prezes Albert Wójcik, wiceprezes Maksymilian Tomanek, wiceprezes Jan Kruś oraz Michał Chabas.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.