11.09.23, 15:30
Dziewczyny się nie tłumaczą. Finał kampanii Wysokieobcasy.pl w stolicy
Kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl zakończyła się 6 września br. Samochód reklamowy MobiJet przemierzał ulice Warszawy, prezentując postulaty dotyczące praw reprodukcyjnych, rodzin nieheteronormatywnych i swobody korzystania ze środków antykoncepcyjnych.
Hasło i kreacje kampanii "Dziewczyny się nie tłumaczą" serwisu Wysokieobcasy.pl były prezentowane w różnych miejscach w Warszawie, m.in. przed Ministerstwem Edukacji i Nauki, Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwem Sprawiedliwości, Ministerstwem Zdrowia, Telewizją Polską, Sejmem, Instytutem na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Konferencją Episkopatu Polski, Trybunałem Konstytucyjnym i siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. "To ministerstwa i instytucje, które chcą wpływać na życie kobiet w Polsce i rozliczać je z tego, co robią i jak żyją" – uzasadnia swój wybór redakcja „Wysokich Obcasów”.
Dziennikarki i dziennikarze "Wysokich Obcasów" codziennie konfrontują szkodliwe schematy i przedstawiają historie bohaterek, które się z nich wyzwoliły.
Kreacje reklamowe kampanii "Dziewczyny się nie tłumaczą" skupiają się na ważnych tematach, takich jak ciałopozytywność, różnica wieku w związku, publiczne karmienie piersią, miłość par nieheteronormatywnych, decyzja o nieposiadaniu dzieci i walka o prawo do aborcji. Kampania została zrealizowana w internecie, prasie (w tym "Gazeta Wyborcza") i na nośnikach reklamy zewnętrznej.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze