21.09.23, 09:44

Milena Wieleńska w zespole Veovee

Milena Wieleńska, fot.: materiały prasowe

Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.

Milena Wieleńska obok Karola Giżowskiego stanęła na czele jednego z dwóch zespołów klienckich, powstałych w ramach zmiany struktury agencji. Będzie odpowiedzialna za obsługę jednych z największych na polskim rynku domów mediowych, w tym planowanie, monitorowanie, realizację i optymalizację kampanii online oraz koordynację pracy dedykowanych klientom zespołów.

Wieleńska specjalizuje się w realizacji kampanii marketingowych, wykorzystujących nowe technologie, m.in. AI, ML, VR czy Metaverse. Doskonale porusza się też w obszarach analityki i data science, dzięki czemu realizowane przez nią działania charakteryzują się ponadprzeciętną konwersją. Karierę zawodową w branży digital marketingowej rozpoczęła w 2013 r. Ostatnio była związana z Hybrid.ai, gdzie jako Sales Manager odpowiadała za realizację projektów kontekstowych z wykorzystaniem Metaverse i VR. Wcześniej przez ponad dwa lata pełniła rolę Agency Sales Specialist w Justtag, zajmując się m.in. dostarczaniem danych online i offline do kampanii programatycznych. Poprzednio pracowała również w LTTM, największej w Europie Centralnej grupie świadczącej usługi z zakresu influencer i wideo marketingu, a także w Edipresse, realizując projekty reklamowe dla marek luksusowych m.in. w takich tytułach, jak: „Harper’s Bazaar”, „Cosmopolitan”, „Esquire” czy „Playboy”.

Komentarze

Powiązane

08.12.23, 08:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Przestrzeń zwycięzcą przetargu OLX
Przestrzeń w styczniu 2024 r. zrealizuje kampanię wizerunkową dla OLX Praca, która obejmie kanały ATL, digital i social media. To wynik wygranego przetargu.
07.12.23, 19:06
| reklama & PR » informacje
KERRIS poszerza współpracę ze SWISS KRONO o rynki amerykański i meksykański
KERRIS poszerza długoletnią współpracę z klientem – SWISS KRONO o dwa zagraniczne rynki.
07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.