25.09.23, 07:00

MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty

Logo stacji, fot.: materiały prasowe

Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.

Od 17 września o godz. 12.00 emitowany jest format „TOPKA” – czyli TOP 16 rapowych numerów na antenie MIXTAPE. To pierwsza, stricte rapowa lista przebojów w telewizji. W każdym notowaniu, dzięki głosom oddanym przez widzów na stronie internetowej stacji tworzona będzie lista od najgorszego do najlepszego hitu stacji.

22 września na antenie zadebiutował „Wydział Newsów” czyli program, który ma łączyć dobra muzykę ze starannie wyselekcjonowanymi wiadomościami muzycznymi. Format będzie wypełniony zarówno najnowszymi informacjami ze świata rapu, recenzjami płyt jak i najnowszymi plotkami z życia raperów. Widzowie będą mieli okazję poznać bliżej sylwetki raperów, jak również historie największych hiphopowych hitów świata. Program będzie emitowany o godz. 17.00 (środa i piątek).

Z kolei „Ulica mówi” to program, który kieruje się sentencją "vox populi". Od lat w różnych telewizjach widzowie mogli spotkać różne formy sond ulicznych, ale „Ulica Mówi” to jeden krok dalej. W tym programie "specjaliści" napotkani na ulicach przez prowadzącego spotykają się z pytaniami, na które chyba nikt nie odpowiada tak samo. Format będzie nadawany od wtorku do soboty o godz. 14.00.

Format „CHAT GP… SUJA” emitowany będzie w środę i sobotę o godz. 21.30. Stacja podkreśla, że to pierwszy na świecie telewizyjny program satyryczno - paranaukowy. Z gąszczu pytań nurtujących ludzkość, telewizja przygotuje te, na które najtrudniej odpowiedzieć i wcale nie zada ich sztucznej inteligencji. Zadaje je filantropowi, koszykarzowi i myślicielowi z Gocławia: Suji.

Stacja przygotowała też format „1 NA 1 czyli bitwa klipów”, który będzie emitowany codziennie między 13.00 a 21.00 o pełnej godzinie. Jak wyjaśnia nadawca, 1NA1 to format odpowiadający na jedno z najczęściej zadawanych pytań: "Co jest lepsze?". W programie pojawią się dwa rapowe teledyski, o tym, kto wygra daną bitwę zadecydują głosy widzów oddane na stronie internetowej stacji. Rola zwycięzcy w tym programie wcale nie jest łatwa, bo zaraz po pokonaniu przeciwnika teledysk staje do walki z następnym broniąc swojego tytułu.

Kolejną propozycją stacji jest „Klasyka Gatunku”, która będzie emitowana w każdy poniedziałek, środę i piątek – o godz. 18:00. „Klasyka Gatunku” to w zasadzie definicja programu. Wśród tysięcy polskich wideoklipów, redakcja wybrała te, które widzom kojarzą się ze złotą erą rymów i bitów. Ostatnią propozycją jest „FRESH”, który będzie emitowany w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00. W programie pojawią się nowe brzmienia i nowe twarze, premiery i nowości.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.