06.10.23, 08:59

Strofki BLIKA. Śpiewająca kampania przelewu na telefon BLIK z udziałem Tomasza Kota

Logo BLIK, fot.: materiały prasowe

W nowej kampanii, BLIK dzięki Strofkom pomaga rozwiązać problem nieprzyjemnego upominania się o pieniądze. Głównym bohaterem jest Tomasz Kot, który w krótkich spotach, strofuje adresatów oraz przypomina, że mogą łatwo i szybko się rozliczyć przy pomocy przelewu na telefon BLIK. Strofki BLIKA to pierwsza kampania marki dostępna dla osób z niepełnosprawnościami wzroku lub słuchu.

Upominanie się o zwrot pieniędzy od znajomych lub rodziny może być niekomfortowe, dlatego w ramach nowej kampanii, BLIK przygotował Strofki, które w zabawny sposób przypominają o zwrocie pieniędzy. Każdy spot odnosi się do jednego gatunku muzycznego: disco polo, opera, techno, rock oraz hip hop, który wyśpiewuje bądź pokazuje Tomasz Kot. Działania są kontynuacją promocji usługi natychmiastowych przelewów na telefon, która jest obecnie najdynamiczniej rosnącą funkcją BLIKA. Strofki dostępne będą na profilach marki w kanałach społecznościowych – Instagram, TikTok oraz YouTube.

Proszenie o zwrot pieniędzy niejednokrotnie wpędza nas w zakłopotanie. Dlatego, aby pomóc w tym niełatwym zadaniu odzyskiwania należności, przygotowaliśmy Strofki. W lekki i żartobliwy sposób przypominają one o spłacie długu, przy dźwiękach ulubionego gatunku muzycznego. Postawiliśmy na muzykę, ponieważ jest ona uniwersalna jak BLIK, który cieszy się popularnością i zaufaniem wśród różnych grup odbiorców. BLIK jest dla wszystkich, dlatego kampania „Strofki BLIKA”, to także pierwsza nasza kampania dostępna dla osób z niepełnosprawnościami wzroku lub słuchu” – mówi Krzysztof Ziewiec, dyrektor marketingu i PR w BLIKU.

Spoty stworzone zostały z myślą o wszystkich odbiorcach i użytkownikach BLIKA. Przetłumaczono je na polski język migowy, posiadają audiodeskrypcję oraz kontrastowe napisy, aby zwiększyć dostępność treści. Strofkę Techno, Tomasz Kot.
Kampania powstała we współpracy z agencją Change Serviceplan odpowiedzialną za koncepcję i kreację. Z kolei za strategię mediową odpowiada agencja Spark Foundry. Strofki zostały dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami przez agencję Unmute, a wyprodukowane przez Timecode.

Spot z nowej kampanii: https://youtube.com/shorts/gWRKiPmrCLo?si=PBhcldofCF0W8foI

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 19:23
| reklama & PR » informacje
Michel Moran w kampanii TV marki Prymat
Marka Prymat rozszerza współpracę z kucharzem Michelem Moran. Kucharz zabrał udział w najnowszej kampanii reklamowej.
15.04.24, 18:11
| reklama & PR » informacje
Jak już wznosić, to najlepiej Żubra. Kampania marki z UFO i lewitującym ciągnikiem
W kampanii otwierającej sezon piwny, Żubr tym razem wzbudza zainteresowanie istot pozaziemskich.
15.04.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Lotna w przetargu wygrywa obsługę Tommee Tippee
Agencja kreatywna i brandingowa Lotna wygrała przetarg na prowadzenie komunikacji Tommee Tippee w mediach społecznościowych.
14.04.24, 22:23
| reklama & PR » ludzie
Sonia Dudek w szeregach Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sonia Dudek, która objęła stanowisko Junior Art Director.
14.04.24, 17:25
| reklama & PR » informacje
Agencja Chromatique dołącza do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR
Wraz z początkiem 2024 r. agencja kreatywna Chromatique uzyskała członkostwo w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Doświadczenie zdobyte przez 14 lat w działaniach reklamowych i kreatywnych umożliwi agencji dołożenie w branży swojej cegiełki.
14.04.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Hand Made z produkcją dla Diosminex Max
Agencja reklamowa Hand Made przygotowała najnowszą kampanię dla leku Diosminex Max z portfolio Bausch. Reklama skierowana jest do osób, które borykają się z przewlekłą niewydolnością żylną. 
14.04.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Zróbmy razem coś dobrego! Rusza Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY
Pod hasłem „Zróbmy razem coś dobrego!” ruszył Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY - program lojalnościowy marki przygotowanego wspólnie przez Publicis Poland oraz Unique One.
13.04.24, 21:03
| reklama & PR » informacje
Myślę sobie, Ż ta zima kiedyś musi minąć. Kampania marki Żywiec
W najnowszej kampanii marka Żywiec kontynuuje komunikację, w której przypomina konsumentom, by czerpać radość z życia. W tym roku kanwą opowieści o radości i optymistycznym podejściu do życia jest utwór „Myślę sobie, Ż” stworzony przez Brodkę i Igo.
13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy