13.10.23, 08:24

Smaczne i kropka. Pudliszki w kampanii przekonują, że jedzenie nie musi być na pokaz

Motyw przewodni kampanii marki Pudliszki, fot.: materiały prasowe

Wystartowała nowa kampania marki Pudliszki, która ma pokazywać, co tak naprawdę liczy się w codziennym gotowaniu.

Marka Pudliszki w nowej kampanii 360 chce przekonać, że w prawdziwym życiu, gotowaniu i jedzeniu najważniejszy jest smak. Spoty pod hasłem “Pudliszki. Smaczne i kropka” emitowane są w telewizji, VOD, YouTube i w mediach społecznościowych.

Kampania Pudliszki ma odczarowywać współczesne, stereotypowe myślenie o jedzeniu. Tym razem w spotach odbiorca nie zobaczy aktorów podporządkowanych kanonom znanym z reklam, ale zwykłych ludzi, których łączy miłość do jedzenia. Na stole bohaterów znajduje się wykonana passata marki Pudliszki, która ma „podkręcać smak codziennych dań”.

Prawdziwe jedzenie wcale nie musi wyglądać perfekcyjnie, jak na Instagramowych zdjęciach. W naszej kampanii “Pudliszki. Smaczne i kropka” przypominamy, że jedzenie nie jest na pokaz. Jest dla ludzi, takich jak my, z codziennością, która nie jest wystylizowana i sztuczna, z nieidealnym domem. Nieważne, czy ortodoksyjnie podążasz za przepisem, czy gotujesz po swojemu, ponieważ najbardziej liczy się smak. Bo tego, co wykonane z dobrej jakości produktów i z miłości do jedzenia po prostu nie da się zapomnieć" – mówi Marta Adamczewska-Boksa, Brand Manager.

W nowym pozycjonowaniu marka przeciwstawia się sztuczności i pokazuje nowe podejście oparte na autentyczności, prawdziwych ludziach i ich własnych sposobach gotowania oraz jedzenia posiłków.

Kampania obejmuje formaty statyczne i video, które będzie emitowane w telewizji, na platformie VOD, na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych. Spoty emitowane są od 9 października br. Komunikacja wokół kampanii będzie prowadzona na Facebooku i Instagramie.

Nowe pozycjonowanie zostało wypracowane przez kierowany przez Annę Tarasiuk zespół marketingu Brand Build Pudliszki oraz pracownię koncepcyjną ONE ELEVEN. Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT odpowiada za platformę kreatywną oraz realizację kampanii. Za produkcją spotu w reżyserii Macieja Kowalczuka, z udziałem Jana Frycza w roli narratora, stoi Film Produkcja. Muzykę skomponował Qba Janicki według koncepcji muzycznej MassiveMusic. Media zakupił Carat.

Komentarze

Powiązane

24.04.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Hochland w przetargu wybiera Ogilvy
Firma Hochland, która w tym roku świętuje jubileusz 30-lecia na polskim rynku, rozstrzygnęła przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Hochland. Marka do współpracy wybrała agencję reklamową Ogilvy.
24.04.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Tchibo Eduscho Family zmienia opakowanie
Marka kawowa Tchibo Family przechodzi zmianę, łącząc siły z rodziną Eduscho. Marka wprowadza nowe opakowanie i podwójny logotyp. Receptura pozostaje bez zmian.
24.04.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Finuu w przetargu wybiera agencję Dziadek do orzechów
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę reklamową w 2024 r. marki Finuu z portfolio Bunge Polska.
24.04.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Adria Art klientem More Bananas
W listopadzie 2023 r. krakowska agencja marketingowa More Bananas rozpoczęła współpracę z firmą Adria Art, Do zadań agencji należało opracowanie spójnej strategii marketingowej zgodnej z misją i celami marki.
24.04.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Kozel promuje nowy wariant piwa Kozel Bílý Lehký
Debiut nowego wariantu piwa Kozel Bílý Lehký wspiera szeroko zakrojona kampania, której jednym z głównych elementów komunikacji jest spot telewizyjny, emitowany od 22 kwietnia br.
24.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Marka KELLYS klientem WowMedia&Metrics. Duża kampania słowackiej marki
Do grona klientów domu mediowego #GeneracjiAI, WowMedia&Metrics, dołączyła słowacka marka KELLYS. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze komunikacji oraz planowania i zakupu mediów.
23.04.24, 20:11
| reklama & PR » informacje
Co by było, gdyby nagle skończyła się kawa? Lavazza z kampanią z okazji Dnia Ziemi
Lavazza stara się odpowiedzieć na pytanie, co byśmy zrobili, gdyby na świecie zabrakło kawy. W kampanii wyprodukowanej we współpracy z Freeda Platform, marka przekonuje o potrzebie zrównoważonego rolnictwa.
23.04.24, 17:24
| reklama & PR » informacje
Lech przedłuża umowę z agencją Cut The Mustard. To już siódmy rok współpracy
Marka Lech przedłuża umowę i kontynuuje współpracę z agencją kreatywną Cut The Mustard. To już siódmy rok współpracy agencji z Kompanią Piwowarską. Działania Cut The Mustard mają koncentrować się wokół niedawno wprowadzonej platformy komunikacyjnej marki.
23.04.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Jakub Józef Orliński twarzą kampanii marki PRM.com
Agencja Saatchi & Saatchi odpowiada za strategię oraz koncept kreatywny nowej kampanii pod nazwą „PRIME CHOICE” dla marki PRM.com. Jej twarzą został kontratenor i b-boy Jakub Józef Orliński.
23.04.24, 09:58
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Bablok przechodzi z Deloitte do Walk
Wojciech Bablok dołączył do zespołu ESG Grupy Walk i objął stanowisko Sustainability Marketing Director. Bablok będzie odpowiedzialny, m.in. za rozszerzenie oferty doradztwa ESG, w tym szkolenia z zakresu zrównoważonego marketingu.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy