09.01.24, 16:00

Listy miłosne. Podcast Doroty Wardeckiej w TOK FM

Logo podcastu "Listy miłosne", fot.: materiały prasowe

TOK FM rusza z nowym podcastem zatytułowanym "Listy miłosne". Jego autorka - Dorota Wardecka - będzie rozmawiać z ekspertami o codziennych problemach w związkach.

Podcast "Listy miłosne" to prawdziwe historie z życia, które słuchaczki i słuchacze wysyłają do redakcji TOK FM. Opisują w nich problemy w swoich związkach, małżeństwach i relacjach z partnerami. Konflikty, dylematy, żale i złości, nad którymi chcą pracować, ale nie wiedzą, od czego zacząć albo do tej pory im się to nie udaje. Brak komunikacji, niezrozumienie wzajemnych potrzeb, niespójne oczekiwania, niedosyt bliskości to tylko niektóre z tematów poruszanych w listach. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w relacjach z partnerem lub partnerką? Kiedy potrzebna jest pomoc terapeuty? Z jakiego punktu wyjść, żeby pomoc była skuteczna i żeby w ogóle do wspólnego spotkania u terapeuty doszło? Odpowiedzi na te i inne pytania będą udzielać eksperci: psychologowie, psychoterapeuci, seksuolodzy, którzy wspólnie z Dorotą Wardecką analizują problemy słuchaczek i słuchaczy.

Premiera dwóch pierwszych odcinków została zaplanowana na środę, 10 stycznia br. o godz. 14:00. Kolejne odcinki będą publikowane co tydzień. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony dla wszystkich na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM, na kanale TOK FM Select na Spotify oraz na Apple Podcasts. Kolejne będą dostępne wyłącznie dla subskrybentów TOK FM Premium.

Wydawczynią "Listów miłosnych" jest Katarzyna Michałowska, za opiekę redakcyjną odpowiada Magdalena Birecka, za oprawę muzyczną - Bartosz Dąbrowski, a oprawę graficzną przygotował Przemysław Pajer.

Kim jest Dorota Wardecka?

Dorota Wardecka to dziennikarka, związana z radiem od 2006 r.; od 2008 r. prezenterka serwisów informacyjnych w stacjach Grupy Radiowej Agory (obecnie Grupa Eurozet), od 2019 r. prowadząca podcasty TOK FM (m.in. Rodzice w czasach pandemii, Aborcja w Polsce, Rozmowy sfeminizowane, Kobiety z pasją, Sztuka odpoczynku), lektorka; studiowała polonistykę i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
10.04.24, 16:00
| radio » badania rynku
Słuchalność sieci radiowych w I kwartale 2024 r.: Eska liderem, rosnie Audytorium 17 i Meloradio
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiowa w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (sieci radiowe).
10.04.24, 15:00
| radio » badania rynku
Słuchalność radia w I kwartale 2024 r.: duży wzrost Radia Zet i Radia Maryja
Radio RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną rozgłośnią w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy