19.01.24, 15:14

No to lecimy. Agnieszka Kapłon-Kulig gospodynią podcastu Portu Lotniczego Wrocław

Logo Portu Lotniczego Wrocław, fot.: materiały prasowe

Port Lotniczy Wrocław rozpoczął produkcję własnych podcastów pod tytułem „No to lecimy!”. Na profilu portu na YouTube, Spotify i Apple Podcasts będą się pojawiać rozmowy z ekspertami, influencerami, a także osobami, które od kulis znają branżę lotniczą.

Pomysł podcastu poświęconego podróżom wpisuje się w tożsamość lotniska. Komunikacja z naszymi pasażerami jest dla nas bardzo ważna, zależy nam na tym, by docierać do nich różnymi kanałami. Dziś nie wystarczają standardowe narzędzia takie jak strona internetowa czy też media społecznościowe. Nasi odbiorcy już od dawna chętnie korzystają z lotniskowego chatbota, chatu GPT, a podcasty dostarczą dodatkowej wiedzy i mamy nadzieję, że również rozrywki wysokich lotów” – mówi Bartosz Wiśniewski, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Wrocław.

Podcasty prowadzi Agnieszka Kapłon-Kulig, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jej rozmówcami będą eksperci i osoby z branży lotniczej, a także podróżniczki i podróżnicy czy influencerzy. Celem podcastu jest pokazanie różnych aspektów samego latania oraz zainspirowanie do podróżowania. Gościem pierwszego odcinka podcastu jest Karolina Tuchalska-Siermińska w mediach społecznościowych znana jako „odnova.psycholog”. To psycholożka i psychoterapeutka ciesząca się popularnością. Na TikToku i Instagramie obserwuje ją kolejno 431 i 172 tys. użytkowników.

Podcast Portu Lotniczego Wrocław będzie publikowany na oficjalnych kanałach lotniska co dwa tygodnie.

Komentarze

Powiązane

09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
08.04.24, 07:30
| radio » informacje
newonce na wiosnę. Nowe formaty i powraca
Wiosna w newonce to powrót do radia – dwadzieścia formatów audio-wideo, w tym kilkanaście nowych, zmiany w paśmie przedpołudniowym i kilka powrotów.
08.04.24, 06:30
| radio » informacje
Chillizet wiosną. Magdalena Kasperowicz w zespole stacji
Chillizet rusza z wiosenną ramówką. Oprócz znanych pasm i audycji pojawią się nowe pozycje programowe, a do zespołu dołączy Magdalena Kasperowicz.
07.04.24, 15:46
| radio » informacje
Dzieci kochają zwierzaki w Polskim Radiu Dzieciom
7 kwietnia br. w Polskim Radiu Dzieciom odbędzie się premiera audycji „Dzieciaki kochają zwierzaki”, którą mają współtworzyć słuchacze. Na antenie publicznego nadawcy będą mieli możliwość zaprezentowania najciekawszych gatunków zwierząt. Audycja emitowana będzie w każdą niedzielę o godz. 18.00.
05.04.24, 19:00
| radio » informacje
Paderborn. Superprodukcja Remigiusza Mroza i Audioteki. Piotr Stramowski w głównej roli
27 marca br. w ofercie Audioteki zadebiutowała najnowsza superprodukcja Remigiusza Mroza „Paderborn”.
04.04.24, 16:30
| radio » informacje
Dłuższe i dodatkowe wydania Faktów. Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe związane z wyborami samorządowymi. W niedzielę, 7 kwietnia br. pojawią się wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy.
04.04.24, 06:30
| radio » informacje
Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet
Wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.
03.04.24, 06:30
| radio » ludzie
Szymon Kastelik i Jan Kielak w Radiu ZET
Od kwietnia br. do Działu Informacji Radia ZET dołączyło dwóch nowych reporterów. Szymon Kastelik został reporterem na Śląsku, a Jan Kielak w Warszawie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy