22.01.24, 05:00

Piotr Maślak odchodzi z TOK FM. Wojciech Muzal gospodarzem nowego porannego pasma

Wojciech Muzal, fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 22 stycznia br., dzień w Radiu TOK FM będzie rozpoczynać nowa audycja zatytułowana „Pierwszy Program” prowadzona przez Wojciecha Muzala. Zastąpi dotychczasowy program Piotra Maślaka „Pierwsze śniadanie w TOK-u” nadawany od 2012 r.

19 stycznia br. zostało wyemitowane ostatnie wydanie „Pierwszego śniadania w TOK-u”, a Piotr Maślak pożegnał się ze słuchaczami stacji. Dziennikarz przechodzi do Telewizji Polskiej. „Mam to ogromne szczęście, że mimo, iż pracowałem w Radiu TOK FM ponad jedenaście lat, nie spędziłem w pracy ani minuty. A to dlatego, że ten program był moją pasją, hobby i czasem największej radości i satysfakcji. Świadomość rosnącej przez lata słuchalności zawsze traktowałem jako największe zobowiązanie. Nie mam wątpliwości, że będzie mi brakowało porannych spotkań i rozmów ze słuchaczami. Już za nimi tęsknię. Wierzę, że program zostawiam w najlepszych możliwych rękach, trzymam kciuki za Wojtka Muzala, bo wiem, że nadal będą Państwo witani z zaangażowaniem, profesjonalizmem i uśmiechem. Bardzo za te jedenaście wspaniałych lat dziękuję także redakcji Radia TOK FM, a przede wszystkim moim wspaniałym wydawcom i wydawczyniom, realizatorkom i realizatorom i całej redakcji” – powiedział Piotr Maślak.

Nowym gospodarzem codziennej audycji między 5:00 a 7:00 zostanie Wojciech Muzal, dotychczasowy współprowadzący „TOK360”. Jej nazwa to „Pierwszy Program”. Program będzie miał informacyjno-publicystyczny charakter i będzie rozpoczynać dzień "na żywo" w Radiu TOK FM. W audycji słuchacze będą mogli dowiedzieć się , co ważnego wydarzy się w ciągu nadchodzących godzin oraz co istotnego wydarzyło się poprzedniego dnia. Niezmiennie elementem tego pasma będą rozmowy na żywo ze słuchaczami.

Przede mną kolejne ambitne wyzwanie. Zamiast podsumowywać dzień, będę teraz przede wszystkim zapowiadać wydarzenia dnia w nie mniej dynamicznej formie niż w mojej dotychczasowej audycji „TOK360”. Podsumowanie dnia zostawiam w najlepszych rękach mojego redakcyjnego kolegi - Adama Ozgi, za którego mocno trzymam kciuki. Zaczynam nowy rozdział(…)” - komentuje Wojciech Muzal.

Od poniedziałku jedynym gospodarzem pasma „TOK360. Podsumowanie Dnia” (pon-pt: 18:00-19:20) będzie Adam Ozga.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Eurozet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
10.04.24, 16:00
| radio » badania rynku
Słuchalność sieci radiowych w I kwartale 2024 r.: Eska liderem, rosnie Audytorium 17 i Meloradio
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiowa w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (sieci radiowe).
10.04.24, 15:00
| radio » badania rynku
Słuchalność radia w I kwartale 2024 r.: duży wzrost Radia Zet i Radia Maryja
Radio RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną rozgłośnią w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy