24.01.24, 13:06

Stacje radiowe Grupy Eurozet tradycyjnie grają z WOŚP. Antyradio wyłącznym rockowym patronem medialnym

32. Finał WOŚP coraz bliżej, fot.: materiały prasowe

Tradycyjnie stacje należące do Grupy Eurozet włączają się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowano specjalne programy, akcje, antenowe licytacje „Złotych Serduszek”, a także aukcje charytatywne. Po raz 13. Antyradio zostało wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału WOŚP. Po raz szósty oficjalnym patronem medialnym wydarzenia jest Radio ZET. Specjalne niespodzianki wspierające Finał przygotowały również TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Meloradio i Rock Radio.

Od poniedziałku w Antyradiu trwa „Tydzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”, podczas którego pojawią się najnowsze informacje o trwających przygotowaniach do finału akcji, a także fragmenty wywiadu z Jurkiem Owsiakiem przeprowadzonego przez Tomasza Kasprzyka. W niedzielę, 28 stycznia, cała ramówka i oprawa stacji zostanie zmieniona i podporządkowana wydarzeniom 32. Finału. W programie pojawią się relacje z różnych stron Polski, transmisje koncertów zespołów, które zagrają na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, a także zaplanowano antenową licytację "Złotego Serduszka" (nr 16). „Złote Serduszka” będą również licytowane na antenach Radia ZET (nr 34) i Radia Złote Przeboje (nr 32), a niedzielny program zdominują wydarzenia wokół 32. Finału. Dodatkowo słuchacze Radia ZET mogą przez cały czas wesprzeć WOŚP, dorzucając się do wirtualnej puszki.

Nie zbraknie także aukcji organizowanych przez redakcje stacji należących do Grupy Eurozet. Słuchacze mogą licytować, m.in.: współprowadzenie wybranego przez siebie programu Antyradia, wyjątkowy dostęp do treści TOK FM Premium na 100 lat, udział w porannym programie „Powstanie Rock Radia”, kolację z wróżbitą Maciejem Skrzątkiem wraz z osobistą rozmową o ezoteryce i numerologii od Meloradia.

Z kolei Radio Pogoda zaprasza 28 stycznia do Nieporętu do udziału w akcji „Nieporęt morsuje” organizowanej w ramach Finału WOŚP. Imprezę poprowadzi gospodarz audycji „Pogodny poranek Radia Pogoda” – Zygmunt Chajzer. Na miejscu będzie można też spotkać Piotra Sworakowskiego i Joannę Kruk.

Temat zbliżającego się 32. Finału WOŚP brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 01:00
| radio » multimedia
Codziennik medialny: 20 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 maja?
18.05.24, 19:00
| radio » informacje
Koncert z otwarcia sezonu Pokoju na lato. Mikromusic na żywo w Trójce
18 maja o godz. 21.30 Trójka przeprowadzi transmisję koncertu z otwarcia sezonu „Pokoju na lato”. Zespół Mikromusic wystąpi z gościnnym udziałem Julii Pietruchy i Miuosha. Patronami medialnymi wydarzenia są Program 3 Polskiego Radia oraz Czwórka.
18.05.24, 18:15
| radio » informacje
Noc Muzeów w Archiwum Polskiego Radia
Archiwum Polskiego Radia organizuje „Noc Muzeów”. Spotkanie z dziennikarzami PR, prezentacja nadzwyczajnych nagrań z Archiwum Polskiego Radia, emisja filmu „Był sobie fono-gram”, kolekcja unikatowych głosów uwiecznionych w wydrukach 3 D – to będzie czekać na odwiedzających 18 maja br. Pałac Staszica (Sala Okrągłego Stołu). Rozpoczęcie o godz. 19.00.
16.05.24, 09:52
| radio » informacje
Próbny lot wraca. Radio Nowy Świat szuka nowych dziennikarzy
Od 9 maja br. w środy o godz. 10:00 i w czwartki o 22:00 Radio Nowy Świat emitować będzie program „Próbny lot”, w której będą prezentować się debiutanci. Zainteresowani, którzy sprawdzą się w roli „lotników” dołączą do redakcji muzycznej Radia Nowy Świat.
15.05.24, 00:01
| radio » informacje
RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki nadaje już testowo
W poniedziałek, 13 maja br. wystartowało nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.
14.05.24, 23:35
| radio » informacje
Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak? Debata w Czwórce
„Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”. Radiowa Czwórka organizuje debatę o kondycji psychicznej młodych i nieco starszych. Wezmą w niej udział nastolatki, studenci, psycholożki, psychiatrzy, pedagodzy i rodzice. Spotkanie poprowadzą Justyna Dżbik - Kluge i Jakub Jamrozek. Start w czwartek, 16 maja br. o godz. 20.00.
14.05.24, 07:30
| radio » badania rynku
RMF FM liderem. Najlepszy wynik Radia Zet od dziesięciu lat
Radio RMF FM umocniło pozycję najchętniej słuchanej stacji w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.05.24, 11:44
| radio » informacje
Twoje fajne miasto. RMF wznawia akcję sprzed kilku lat w nowej formule
W sobotę, 18 maja br. ruszy akcja „Twoje fajne miasto w RMF FM”. Co tydzień ekipa rozgłośni odwiedzać będzie polskie miasta i miasteczka. Pierwszym miejscem na trasie stacji będzie Rawicz.
13.05.24, 10:32
| radio » informacje
Jedynka wprowadza do oferty nowe audycje historyczne
Program 1 Polskiego Radia rozpoczyna emisję audycji „Odrodzona-nieznana” Grzegorza Kalinowskiego (niedziele po godz. 12.00) oraz „Historia bliska” Marka Stremeckiego i Michała Wójcika (poniedziałki po 21.00).
10.05.24, 14:00
| radio » informacje
Oxford Drama w Trójce na żywo
W niedzielę, 12 maja br. o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert wrocławskiego duetu Oxford Drama, który zagra m.in. utwory z najnowszej płyty „The World Is Louder”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy