02.02.24, 10:30
II druga edycja plebiscytu Top Seriale. Finał w połowie marca
Na początku lutego br. ruszyło głosowanie w plebiscycie Top Seriale 2024. Laureaci zostaną wyłonieni w 17 kategoriach. W tegorocznej edycji przewidziano również nagrodę Grand Prix.
W kategoriach najlepszych seriali na platformach streamingowych: HBO Max, Netfliks, Prime Video, Disney+ oraz Player dołączyły kolejne platformy: Canal+, SkyShowtime i Polsat Box Go. Swój głos internauci będą mogli oddać także na najlepszy audioserial, serial Young Adult oraz w kategorii Grand Prix Top Seriale 2024.
Tegoroczni ambasadorzy plebiscytu, wśród których można znalkeźć aktorów: Aleksandrę Popławską i Piotra Stramowskiego, reżysera - Macieja Kawulskiego, dziennikarkę filmową - Ewelinę Witenberg, krytyczkę serialową i twórczynię kanału „Jakbyniepaczeć” - Kaję Szafrańską oraz laureata nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „Krytyka filmowa” - Artura Zaborskiego, podobnie jak w ubiegłym roku, wyłonią laureatów w kategoriach: „Najlepsza aktorka/Najlepszy aktor”, „Najlepszy polski serial” oraz „Najlepszy serial 2023 roku”.
Głosowanie internautów w plebiscycie Top Seriale 2024 odbywa się poprzez specjalną stronę internetową i trwa do 19 lutego. Nagrody zostaną wręczone podczas gali w warszawskim Teatrze Capitol, 14 marca o godz. 20:00. Transmisję na żywo będzie można oglądać na stronie głównej Wirtualnej Polski.
W pierwszej edycji plebiscytu Top Seriale, zwycięzcą okazał się serial “Wielka woda”, który triumfował w pięciu kategoriach i został uznany najlepszym serialem 2022 r. Użytkownicy Wirtualnej Polski oraz ambasadorzy wyłonili łącznie 12 laureatów.
Specjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyOd wirtualnej rozrywki i (nie)etycznych zagrywek w marketingu po historie opowiedziane za pomocą liczb. Ruszyły zapisy na pierwszy tej jesieni webinar w ramach cyklu DIMAQ Voice.
Komentarze