23.02.24, 18:30

Katarzyna Kamińska w zespole oLIVE media. Objęła stanowisko PR Team Leaderki

Katarzyna Kamińska, fot.: materiały prasowe

Do zespołu oLIVE media dołączyła Katarzyna Kamińska, która poprowadzi dział PR w obszarze komunikacji skupionej wokół tematów biznesowych, technologicznych, ekologicznych.

Kamińska odpowiada obecnie w oLIVE media za zarządzanie pięcioosobowym zespołem PR, budowanie strategii komunikacji w mediach tradycyjnych, a także za koordynację i egzekucję kompleksowych kampanii wizerunkowych dla marek, w tym za działania z obszaru media i public relations.

W oLIVE media zespół kierowany przez Katarzynę Kamińską zajmuje się projektami, m.in. z sektora nowych technologii, ekologii, finansów, prawa oraz sportu. Do klientów obsługiwanych przez ten dział należą m.in.: IBI Polska, partner w pozabankowym finansowaniu, spółki technologiczne Envirly i Bookero, kancelaria Armińska czy Fundacja KSG Olympic Dreams, wspierająca sportowców w ich drodze na Igrzyska Olimpijskie. Zespół koordynowany przez Kamińską odpowiedzialny jest także za działania wizerunkowe agencji oraz organizację cyklu wydarzeń Social Town w Fabryce Norblina, który oLIVE media wraz z Wojtkiem Kardysiem, partnerem agencji, przywracają po rocznej przerwie.

Katarzyna Kamińska posiada doświadczenie w branży marketingowej i PR. W trakcie kilkunastu lat pracy w zawodzie była odpowiedzialna za projekty po stronie klienta, jak i działała agencyjne. Swoje zawodowe szlify zbierała w branży marketingowej obsługując, m.in. takie marki jak m.in. Estée Lauder, Bobbi Brown czy Clinique, branży nowych technologii, prawniczej w Kancelarii Kulicki czy przez ostatnie lata - ed-techowej, realizując projekty marketingowe i wizerunkowe w Gigantach Programowania.

Kamińska na swoim stanowisku zastąpi w tym obszarze Olivię Drost, założycielkę i CEO agencji, która wcześniej koordynowała pracę zespołu PR-owego i czuwała nad projektami, a teraz chce skupić się na relacjach biznesowych i rozwoju agencji. Zatrudnienie Kamińskiej na to stanowisko wpisuje się w strategię rozbudowy wewnętrznej struktury i zwiększania kompetencji zespołu.

Katarzyna Kamińska jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją języka w mediach i reklamie, uzyskała także dyplom studiów podyplomowych public relations na wydziale ekonomiczno-socjologicznym UŁ.

Komentarze

Powiązane

13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
12.04.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Stępniak przechodzi z Horex.pl do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączył Mateusz Stępniak, który objął stanowisko Content Specialist.
12.04.24, 17:20
| reklama & PR » informacje
first aid communication team obsługuje Ørsted
first aid communication team od lutego br. odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, globalnego lidera w morskiej energetyce wiatrowej.
12.04.24, 08:35
| reklama & PR » informacje
Grupa OEX przejęła Loyalty Point i jej spółki zależne
10 kwietnia br. sfinalizowano transakcję, w wyniku której OEX S.A. nabyła 56,6 proc. udziałów w spółce Loyalty Point tworzącej wraz ze swoimi spółkami zależnymi Grupę Data Science House.
12.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Neo Energy Group klientem Beyond Public Relations
Agencja Beyond Public Relations rozpoczęła współpracę z Neo Energy Group działającą na rynku odnawialnych źródeł energii. To pierwsza umowa firmy z agencją PR.
11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy