19.02.24, 20:31

Jestem na miejscu. Wola Park rusza z kampanią promującą Ogrody Ulricha

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

19 lutego 2024 r. rozpoczęła kampanię reklamową promującą Ogrody Ulricha należące do Wola Parku. Kampania prowadzona pod hasłem „Jestem na miejscu”, będzie realizowana online, jak i w formie nośników wielkoformatowych.

Kreacja kampanii nawiązuje do momentu wyboru miejsca spotkania. Jest skierowana jest do ludzi młodych, korzystających z komunikatorów. Serduszko znane z konwersacji online oznaczające zgodę, „super”, „dziękuję” pojawia się we wszystkich odsłonach key visuali.

Działania prowadzone pod hasłem „Jestem na miejscu” mają podkreślać lokalny charakter Ogrodów Ulricha, które od początku istnienia zapewniają mieszkańcom Warszawy nie tylko ofertę gastronomiczną, ale także wiele atrakcji dających pretekst do spotkań. To m.in.: regularnie odbywające się wydarzenia, takie jak koncerty, Speed Dating, PubQuiz, czy spotkania z Klubem Komediowym.

Jako Ogrody Ulricha chcemy być blisko naszej lokalnej społeczności, zapewniając jej miejsce do interakcji, do mniejszych i większych spotkań. Kampania ma wzmocnić rozpoznawalność Ogrodów Ulricha, właśnie wśród naszych sąsiadów z Woli i Bemowa. Wiele realizowanych tu działań to inicjatywy dla lokalnych mieszkańców, co pokazuje m.in. współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Woli i Bemowa. W kampanii chcemy podkreślić wyjątkowy charakter Ogrodów jako miejsca spotkań dla społeczności z pobliskich dzielnic czy osiedli” – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektorka Centrum Handlowego Wola Park.

Rozpoczęta dziś kampania, będzie trwała trzy miesiące i będzie realizowana w internecie poprzez media społecznościowe, kanał YouTube, jak i za pomocą Google Ads. Zostanie ona wsparta nośnikami wielkoformatowymi – bilbordami jak i nośnikami o niestandardowych wymiarach zlokalizowanych w dzielnicach Wola i Bemowo.

Komentarze

Powiązane

13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
12.04.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Stępniak przechodzi z Horex.pl do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączył Mateusz Stępniak, który objął stanowisko Content Specialist.
12.04.24, 17:20
| reklama & PR » informacje
first aid communication team obsługuje Ørsted
first aid communication team od lutego br. odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, globalnego lidera w morskiej energetyce wiatrowej.
12.04.24, 08:35
| reklama & PR » informacje
Grupa OEX przejęła Loyalty Point i jej spółki zależne
10 kwietnia br. sfinalizowano transakcję, w wyniku której OEX S.A. nabyła 56,6 proc. udziałów w spółce Loyalty Point tworzącej wraz ze swoimi spółkami zależnymi Grupę Data Science House.
12.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Neo Energy Group klientem Beyond Public Relations
Agencja Beyond Public Relations rozpoczęła współpracę z Neo Energy Group działającą na rynku odnawialnych źródeł energii. To pierwsza umowa firmy z agencją PR.
11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy