21.02.24, 18:04

Serwis polskieradio24.pl zmienił layout

Nowy layout serwisu polskieradio24.pl, fot.: materiały prasowe

Serwis polskieradio24.pl został udostępniony w nowej technologii i ze zmienionym layoutem.

Polskie Radio przygotowało nowe wydanie serwisu polskieradio24.pl. Internauci mogą przeglądać go w nowym - bardziej przejrzystym graficznie - layoucie. Zmieniony został układ prezentacji najważniejszych informacji i poszczególnych działów, co ma pozwalać na szybsze nawigowanie. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych funkcji i swobodnie poruszać się po portalu.

Zmieniamy się, odbudowujemy wiarygodność i odzyskujemy słuchaczy, zmiany oczywiście dotyczą też Internetu. Nowa odsłona portalu polskieradio24.pl sprawia, że nasze informacje prezentowane są w jeszcze bardziej atrakcyjnej i przystępnej dla użytkowników formie. Zyskaliśmy także nowe formaty, które dają możliwość szybkiego reagowania na wydarzenia i pokazywanie ich w nowatorskiej formie” - mówi Arkadiusz Jastrzębski, zastępca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.

Polskie Radio 24 to nie tylko radio informacyjne, to także strona internetowa. Nasi słuchacze oraz internauci dostają w ten sposób kompleksowy pakiet informacyjny, co sprawia, że nie muszą już szukać w innych źródłach” - mówi Grzegorz Frątczak, p.o. dyrektora Polskiego Radia 24. „Nowa odsłona portalu to dopiero początek zmian zarówno na antenie Polskiego Radia 24, jak i na stronie internetowej” – dodaje Frątczak.

Wydział Projektowania i Produkcji Informatycznej IAR zadbał o czytelność treści i intuicyjność korzystania. Jak podkreśla Polskie Radio, użytkownik może w łatwiejszy sposób przeglądać, odtwarzać audycje czy nagrania wideo i udostępniać treści dzięki interaktywnym funkcjom.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
08.04.24, 07:30
| radio » informacje
newonce na wiosnę. Nowe formaty i powraca
Wiosna w newonce to powrót do radia – dwadzieścia formatów audio-wideo, w tym kilkanaście nowych, zmiany w paśmie przedpołudniowym i kilka powrotów.
08.04.24, 06:30
| radio » informacje
Chillizet wiosną. Magdalena Kasperowicz w zespole stacji
Chillizet rusza z wiosenną ramówką. Oprócz znanych pasm i audycji pojawią się nowe pozycje programowe, a do zespołu dołączy Magdalena Kasperowicz.
07.04.24, 15:46
| radio » informacje
Dzieci kochają zwierzaki w Polskim Radiu Dzieciom
7 kwietnia br. w Polskim Radiu Dzieciom odbędzie się premiera audycji „Dzieciaki kochają zwierzaki”, którą mają współtworzyć słuchacze. Na antenie publicznego nadawcy będą mieli możliwość zaprezentowania najciekawszych gatunków zwierząt. Audycja emitowana będzie w każdą niedzielę o godz. 18.00.
05.04.24, 19:00
| radio » informacje
Paderborn. Superprodukcja Remigiusza Mroza i Audioteki. Piotr Stramowski w głównej roli
27 marca br. w ofercie Audioteki zadebiutowała najnowsza superprodukcja Remigiusza Mroza „Paderborn”.
04.04.24, 16:30
| radio » informacje
Dłuższe i dodatkowe wydania Faktów. Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe związane z wyborami samorządowymi. W niedzielę, 7 kwietnia br. pojawią się wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy.
04.04.24, 06:30
| radio » informacje
Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet
Wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy