28.02.24, 08:30

Dagmara Witek-Kuśmider w Creative LIAisons Global Coaching Academy 2024

Dagmara Witek-Kuśmider, fot.: materiały prasowe

Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer Publicis Worldwide Poland, jest jedyną przedstawicielką polskiej branży reklamowej, która dołączyła do grona mentorów tegorocznej edycji wirtualnego programu Creative LIAisons Global Coaching Academy.

Uruchomiona przez London International Awards (LIA) w 2012 roku inicjatywa umożliwia młodym talentom z całego świata czerpanie wiedzy i doświadczenia od uznanych liderów branży podczas indywidualnych e-sesji z mentorami.

Projekty tworzone przez zespół Witek-Kuśmider są jednymi z najczęściej nagradzanych w konkursach na arenie polskiej i międzynarodowej. W ostatnich latach uznanie przyniosły The Liver Check - Sanofi, Little Headhunters powered by Linked In - KIDS, Stick To The Truth - Gazety Wyborczej, Misja Kieszonkowe, Bank Zmieniającego się Świata, Nie ma kobiet na banknotach, Świat Cię potrzebuje, Doceniaj nie oceniaj – BNP Paribas. W 2023 r. wraz zespołem zdobyła 56 nagród, wyróżnień i tytułów, w tym 23 w konkursach międzynarodowych m.in. Golden Drum, w tym Top 10 agency in Europe, 2 złota na MIXX Europe, podium Effie, wyróżnienie w MMP, 5 statuetek w Innovation, w tym złoto.

Dagmara Witek-Kuśmider jest jurorką konkursów międzynarodowych i krajowych. W ostatnich trzech latach zasiadała w gremiach Golden Drum, The Gerety Awards, Caples Awards, KTR (trzykrotnie), TikTok Awards i Young Creatives Cannes. Była również mentorką w programie Biznes w kobiecych rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Niedawno została Ambasadorką i przewodniczącą polskiej grupy jurorskiej The Gerety Awards 2024. Wraz z ośmioma przedstawicielkami branży wyłoni short-listy oraz polską agencję i firmę produkcyjną roku. Obrady polskiego jury Gerety odbędą się w czerwcu w biurze Publicis Worldwide Poland. Ponadto Witek-Kuśmider została jurorką w konkursie The One Show 2024.

Komentarze

Powiązane

13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
12.04.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Stępniak przechodzi z Horex.pl do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączył Mateusz Stępniak, który objął stanowisko Content Specialist.
12.04.24, 17:20
| reklama & PR » informacje
first aid communication team obsługuje Ørsted
first aid communication team od lutego br. odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, globalnego lidera w morskiej energetyce wiatrowej.
12.04.24, 08:35
| reklama & PR » informacje
Grupa OEX przejęła Loyalty Point i jej spółki zależne
10 kwietnia br. sfinalizowano transakcję, w wyniku której OEX S.A. nabyła 56,6 proc. udziałów w spółce Loyalty Point tworzącej wraz ze swoimi spółkami zależnymi Grupę Data Science House.
12.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Neo Energy Group klientem Beyond Public Relations
Agencja Beyond Public Relations rozpoczęła współpracę z Neo Energy Group działającą na rynku odnawialnych źródeł energii. To pierwsza umowa firmy z agencją PR.
11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy