28.02.24, 07:30

Cztery nowości wiosną w TVN Style

Anna Ibisz-Nowak, fot.: materiały prasowe

Kanał TVN Style w wiosennej ramówce zaprezentuje cztery nowe formaty, w tym nowy program Agaty Młynarskiej i Anny Nowak Ibisz.

W wiosennej ramówce pojawi się Agata Młynarska w swoim nowym programie „Konfrontacje Agaty”. Dziennikarka spotka się przy jednym stole z gośćmi o różnych poglądach, którym trudno jest się nawzajem zrozumieć. Porozmawia z nimi m.in. o medycynie estetycznej czy związkach, w których pojawia się duża różnica wieku. „Konfrontacje Agaty” zadebiutują w TVN Style w środę 6 marca o godz. 22:00.

Wiosną z nowym programem na antenie TVN Style pojawi się Anna Nowak-Ibisz. Tematem formatu będą internetowe porady, patenty oraz lifehacki. Gospodyni programu przetestuje te najciekawsze, aby ocenić, które triki mogą usprawnić codzienne zadania, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy. Pierwszy odcinek programu „Anka testuje internety” zostanie wyemitowany w niedzielę, 10 marca o godz. 16:45.

Wiosną pojawi się także program „Jak dobrze znacie swoje dzieci?”. W każdym odcinku formatu dwie pary rodziców będą podglądać maluchy bawiące się w osobnej sali i zgadywać, jak ich pociechy zachowają się w nadchodzących sytuacjach. Która rodzina poradzi sobie najlepiej? Pierwszy odcinek „Jak dobrze znacie swoje dzieci?” pojawi się na antenie w niedzielę 10 marca o godz. 16:15.

Kamery TVN Style wezmą udział w życiu społecznym kilku zakładów fryzjerskich. Nie zabraknie plotek, analizy prasowych nagłówków czy rozważania życiowych problemów, bo jak podkreśla stacja nigdzie przecież nie rozmawia się tak dobrze, jak na fryzjerskim fotelu. „Podsłuchane u fryzjera” zagości na antenie TVN Style w niedzielne popołudnia – pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 3 marca o godz. 15:30.

Wraca Rogalska Show

Wiosną na antenę TVN Style powrócą również kolejne serie znanych produkcji. Jedną z nich będzie „Rogalska Show”. W II sezonie Marzena zaprosi do rozmowy, m.in. Ewę Kasprzyk, Sandrę Kubicką, Ewę Minge, Mikołaja Roznerskiego czy Klaudię Halejcio „Rogalska Show” pojawiać się będzie na antenie w niedzielne wieczory. Pierwszy odcinek II sezonu pojawi się 3 marca o godz. 22:00.

Na antenie stacji pojawia się także nowe odcinki programów „EUROpolki studentki” oraz „Jestem z Polski” – Polki mieszkające za granicą ponownie pokażą widzom jak wygląda ich życie, a także zdradzą ciekawostki, o które ciężko w przewodnikach turystycznych. W wiosennej ofercie programowej nie zabraknie także propozycji dla miłośników programów o wystroju wnętrz czy pięknych ogrodach. Na ekranie zagoszczą nowe sezony „Odlotowego Ogrodu”, a także „Weekendowej Metamorfozy” w których Krzysztof Miruć i Dominik Strzelec ponownie zaprezentują swoje projekty oraz podzielą się garścią wskazówek i trików.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy