29.02.24, 08:30

Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Corporate Director PR Big Picture

Katarzyna Wójtowicz, fot.: materiały prasowe

Big Picture, firma doradcza PR i public affairs zarządzana przez Hannę Waśko i Helenę Korniejew, wprowadza nową organizację zespołu PR korporacyjnego.

Po kilku miesiącach onboardingu na stanowisku Corporate Director, całościową opiekę nad prowadzeniem i rozwojem praktyki korporacyjnej firmy objęła Katarzyna Wójtowicz. Nowa szefowa zespołu jest związana z branżą PR od ponad 13 lat. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu ryzykiem reputacyjnym oraz doradztwie kryzysowym.

Katarzyna Wójtowicz rozpoczęła pracę w Big Picture w październiku 2023 r., zastępując na stanowisku dyrektora Corporate PR Alicję Górkę. Do zmiany lidera teamu agencja przygotowywała się przez pół roku, pracując nad strukturą i rozmawiając z kandydatami. Po pierwszych miesiącach pracy na stanowisku szefa zespołu, kiedy priorytetem był onboarding oraz doradztwo obecnym Klientom, do których należą m.in. Mondelez International, Reckitt Benckiser, ERLI.pl, Cosmose, Faurecia, nowa Corporate PR Director będzie odpowiadać także za działania New Business i rozwój teamu.

Kim jest Katarzyna Wójtowicz?

Katarzyna Wójtowicz jest związana z branżą PR od ponad 13 lat. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu ryzykiem reputacyjnym oraz doradztwie kryzysowym. Współpracuje z polskimi i międzynarodowymi markami w zakresie planowania i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych. Posiada doświadczenie w działaniach doradczych dla zarządów spółek giełdowych i firm z takich branż jak e-commerce, produkcja, finanse i logistyka. Prowadziła projekty w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz odpowiadała za ich koordynację w Polsce i regionie CEE. Pracowała m.in. na rzecz Amazon, BMW Group Polska, IKEA Industry, DHL Express, Cummins, Innova Capital, MARS, Kompanii Piwowarskiej, FCS Polska. Przed dołączeniem do Big Picture zdobywała doświadczenie, m.in. w agencjach Grayling Poland, Alert Media, Solski Burson – Marsteller oraz po stronie klienckiej, w zespole komunikacji Getin Noble Bank. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zarządzania komunikacją kryzysową i media relations. Jest także wykładowczynią London School of Public Relations. Ukończyła sinologię i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Komentarze

Powiązane

13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
12.04.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Stępniak przechodzi z Horex.pl do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączył Mateusz Stępniak, który objął stanowisko Content Specialist.
12.04.24, 17:20
| reklama & PR » informacje
first aid communication team obsługuje Ørsted
first aid communication team od lutego br. odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, globalnego lidera w morskiej energetyce wiatrowej.
12.04.24, 08:35
| reklama & PR » informacje
Grupa OEX przejęła Loyalty Point i jej spółki zależne
10 kwietnia br. sfinalizowano transakcję, w wyniku której OEX S.A. nabyła 56,6 proc. udziałów w spółce Loyalty Point tworzącej wraz ze swoimi spółkami zależnymi Grupę Data Science House.
12.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Neo Energy Group klientem Beyond Public Relations
Agencja Beyond Public Relations rozpoczęła współpracę z Neo Energy Group działającą na rynku odnawialnych źródeł energii. To pierwsza umowa firmy z agencją PR.
11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy