28.02.24, 15:30

Twój Styl, PANI oraz Show patronami medialnymi Festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Recenzje filmowe na twojstyl.pl

Logo wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Mastercard OFF CAMERA rozszerza współpracę z Wydawnictwem Bauer. W ramach współpracy, magazyny „Twój Styl”, „PANI” oraz dołączający od tegorocznej edycji magazyn „Show”, będą patronami medialnymi wydarzenia.

W zeszłym roku czytelnicy magazynów wydawnictwa Bauer mieli możliwość zapoznać się także z wywiadami z postaciami polskiego kina, takimi jak Krystyna Zachwatowicz, Aleksandra Twardowska i Jan A.P. Kaczmarek. W tym roku współpraca z magazynami wkracza na nowy poziom - na portalu twójstyl.pl pojawią się recenzje filmów, przygotowane przez redakcję Mastercard OFF CAMERA.

W obliczu wszechobecnych komunikatów na temat zmniejszania zasięgów prasy, magazyny premium nadal odgrywają kluczową rolę w dotarciu do zróżnicowanych grup odbiorców, w tym do fanów kina. Nasza współpraca z wydawnictwem Bauer i tak prestiżowymi tytułami jak „Twój Styl”, „Pani” i a także lifestyle’owym „Show”, to kolejny krok w dotarciu do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy kochają kino. Wierzymy, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze głębiej dotrzeć do serc miłośników filmu, także osób, które są zainteresowane nie tylko twórczością, ale także codziennym życiem naszych gości” - mówi Michał Zalewski, rzecznik i szef komunikacji Mastercard OFF CAMERA.

„Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA co roku otwiera na nowe doznania, pobudza do myślenia, inspiruje. Dla Czytelniczek „Twojego Stylu” to także gratka, bo dzięki współpracy z organizatorami mamy okazję przeprowadzać wywiady z wybitnymi gośćmi Festiwalu z całego świata. Nas, jako tytuł od ponad trzech dekad wspierający kobiety, szczególnie cieszą filmy pokazujące rzeczywistość z kobiecej perspektywy. Dlatego z ciekawością zerkamy w stronę tegorocznej sekcji „Girl Power!” I niezmiennie uważamy, że ten Festiwal to jeden z najlepszych pomysłów na majówkę” – zauważa Joanna Nojszewska z „Twojego Stylu”.

Tegoroczna, 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA odbędzie się w Krakowie od 26 kwietnia do 5 maja. W czasie wydarzenia będzie można zobaczyć k.. dwustu produkcji z ponad 80 krajów podczas ponad stu projekcji. Podczas Gali Zamknięcia zostanie wręczonych 10 nagród o łącznej wartości blisko pół miliona zł.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 kwietnia?
15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
15.04.24, 11:54
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rozstaje się z redaktorem naczelnym Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego
Zarząd Polska Press Grupy informuje pożegnał się z kolejnym redaktorem naczelnym – tym razem „Dziennika Łódzkiego i „Expressu Ilustrowanego.
15.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 kwietnia?
14.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 kwietnia?
13.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 kwietnia?
12.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 kwietnia?
11.04.24, 13:57
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rusza z rekrutacją redaktorów naczelnych
Polska Press Grupa rozpoczęła otwarte rekrutacje na stanowiska redaktorów naczelnych portali i gazet należących do spółki.
11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 kwietnia?
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy