01.03.24, 14:09

OSM Łowicz głównym sponsorem formatu MasterChef Nastolatki

Produkty OSM Łowicz, fot.: materiały prasowe

OSM Łowicz, polska spółdzielnia mleczarska, dzięki współpracy z agencją LiquidThread, rozszerza swoje działania branded content o kolejny format – „MasterChef Nastolatki”. Marka OSM Łowicz pojawi się w programie jako sponsor główny.

„MasterChef Nastolatki” to nowa wersja programu kulinarnego, w którym o nagrodę główną powalczą kucharze w wieku 13-17 lat. Umiejętności uczestników oceniać będą: Michel Moran, Tomasz Jakubiak, Dorota Szelągowska. Gościnnie w programie wystąpią, m.in. Martyna Wojciechowska i Ewa Chodakowska. W nowym show zadebiutuje również influencer Michał "Rozkoszny" Korkosz – twórca bloga, autor książek kulinarnych i przepisów. Premierapierwszego odcinka „MasterChef Nastolatki” została zaplanowana na 3 marca o godz. 20.00 w TVN.

MasterChef Nastolatki” to format bliski wartościom naszej firmy. Program przedstawia nastolatków od twórczej i pracowitej strony, pełnych pasji i ciekawych pomysłów. Produkty OSM Łowicz będą nieodłącznym elementem kulinarnych zmagań młodych uczestników, którzy lubią gotować zdrowo i inspirują do tego innych. Myślę, że ten format pozwala odwrócić dotychczasową narrację o młodzieży, ukazując ich z pozytywnej perspektywy” – mówi Anna Siuda Kierownik marketingu OSM Łowicz.

OSM Łowicz dostarczył na plan programu swoje produkty nabiałowe, z których przez cały sezon korzystać będą uczestnicy podczas przygotowywania dań. Uzupełnieniem działań z zakresu product placement, będzie seria billboardów sponsorskich. Zaplanowane są również działania digitalowe, a w tym komunikacja w mediach społecznościowych stacji TVN oraz programu „MasterChef Nastolatki”. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada Spark Foundry.

To kolejna tego typu współpraca OSM Łowicz z agencją LiquidThread, z którą firma związana jest od 2018 r. Marka była już obecna w poprzednich edycjach programu „MasterChef”. Produkty OSM Łowicz były lokowane również w formatach śniadaniowych („Pytanie na Śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”), programie „Magia Świąt”, a także podczas większych wydarzeń telewizyjnych („Wakacyjna Trasa Dwójki” czy „Sylwester Marzeń TVP”).

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy