29.02.24, 19:30

Czwórka ponownie na SnowFest Festival

Logo Czwórki, fot.: materiały prasowe

Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.

Relacje reporterskie ze zmagań najlepszych snowboardzistów i narciarzy freestylowych na terenie skoczni Skalite pojawią się w piątek, 1 marca w „Sportowym Podsumowaniu Dnia” (godz. 22.00) i 2 marca w „Sportowym Weekendzie” (godz. 12.00) oraz w audycji „Kto Pytał” ( godz. 13-14) . W sobotę na specjalną audycję „Czwórka na SnowFest” o godz. 21.00 zaprosi Norbert Borzym – DJ Bert. Plenerowe studio Czwórki odwiedzą, m.in. Ros Addiction - jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, Mihash - reprezentant śląskiej sceny oraz djka Cougar, która wystąpi na scenie Blonde Music.

Na rozmowę z twórcą setupów Danielem Pulitem, m.in. o wyjątkowej tegorocznej przemianie skoczni narciarskiej Skalite w tor freestylowy zapraszają w niedzielę 3 marca autorzy audycji „Co Was kręci” (godz. 10.00) – Hanna Dołęgowska i Piotr Galus, a podsumowanie festiwalu zarówno od strony sportowej, jak i muzycznej będzie można usłyszeć w relacjach Mateusza Kulika tego dnia w audycji „Czarno na Żółtym” (godz.13.00-14.00) oraz w poniedziałek, 4 marca w „Pierwsze Słyszę” (godz. 7.00-9.00).

Podczas „SnowFest Festival 2024” na scenie zagrają czołowi artyści zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wystąpią m. in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44. Festiwal gromadzi fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house, electro, techno i szeroko pojętą alternatywę.

Oprócz muzycznej oprawy festiwalowi towarzyszą sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju - SnowFest Games Accelerated by Taycan. Jest to jedno z największych i najbardziej widowiskowych wydarzeń feestyle’owych w tej części Europy. W tym roku rywalizacja będzie przebiegać w konkurencji FIS Rails, co oznacza spektakularne tricki na hopach i poręczach w wykonaniu zawodniczek i zawodników w kategorii Freeski oraz Snowboard.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
08.04.24, 07:30
| radio » informacje
newonce na wiosnę. Nowe formaty i powraca
Wiosna w newonce to powrót do radia – dwadzieścia formatów audio-wideo, w tym kilkanaście nowych, zmiany w paśmie przedpołudniowym i kilka powrotów.
08.04.24, 06:30
| radio » informacje
Chillizet wiosną. Magdalena Kasperowicz w zespole stacji
Chillizet rusza z wiosenną ramówką. Oprócz znanych pasm i audycji pojawią się nowe pozycje programowe, a do zespołu dołączy Magdalena Kasperowicz.
07.04.24, 15:46
| radio » informacje
Dzieci kochają zwierzaki w Polskim Radiu Dzieciom
7 kwietnia br. w Polskim Radiu Dzieciom odbędzie się premiera audycji „Dzieciaki kochają zwierzaki”, którą mają współtworzyć słuchacze. Na antenie publicznego nadawcy będą mieli możliwość zaprezentowania najciekawszych gatunków zwierząt. Audycja emitowana będzie w każdą niedzielę o godz. 18.00.
05.04.24, 19:00
| radio » informacje
Paderborn. Superprodukcja Remigiusza Mroza i Audioteki. Piotr Stramowski w głównej roli
27 marca br. w ofercie Audioteki zadebiutowała najnowsza superprodukcja Remigiusza Mroza „Paderborn”.
04.04.24, 16:30
| radio » informacje
Dłuższe i dodatkowe wydania Faktów. Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe związane z wyborami samorządowymi. W niedzielę, 7 kwietnia br. pojawią się wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy.
04.04.24, 06:30
| radio » informacje
Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet
Wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy