Polskie Radio wraca do porozumienia z I LOVE RADIO

Polskie Radio, fot,: materiały prasowe
Polskie Radio, fot,: materiały prasowe

Do porozumienia I LOVE RADIO, promującego radio jako efektywne medium reklamowe, ponownie przystępuje Polskie Radio. Dzięki temu, porozumienie reprezentuje wszystkie najważniejsze grupy radiowe w Polsce: zarówno komercyjne, jak i publiczne.

Obecnie I LOVE RADIO tworzą, oprócz Polskiego Radia, także nadawcy prywatni: Grupa EUROZET, Grupa RMF i Grupa ZPR Media. 

Po dołączeniu Polskiego Radia, porozumienie reprezentuje 179 rozgłośni ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych, których łączny udział w rynku to, aż 84%, a tygodniowa liczba słuchaczy przekracza 24 mln osób. 

Cieszymy się, że ponownie będziemy tworzyć I LOVE RADIO i wspólnie z innymi nadawcami pokazywać zalety radia, przekonywać do jego skuteczności na podstawie najnowszych i najrzetelniejszych badań, analiz, raportów. Mimo, że na co dzień rywalizujemy z innymi nadawcami radiowymi, to jednak wspólnie działamy dla radia i na rzecz radia” – podkreśla Małgorzata Cegielska, dyrektorka Agencji Reklamy Polskiego Radia.

Polskie Radio współtworzyło I LOVE RADIO od samego początku, a teraz po czterech latach przerwy, powraca do porozumienia.

I LOVE RADIO powstało w 2017 roku. Od tego czasu regularnie publikuje na stronie www.iloveradio.pl najnowsze analizy i case studies reklam radiowych z Polski i ze świata. Prezentuje trendy jakie panują wśród słuchaczy przybliża metodologię badań słuchalności. Wśród publikacji są m.in. comiesięczne „Prasówki I LOVE RADIO” podsumowujące wszystkie wydarzenia z rynku radiowego, coroczne „Raporty RADIO” z najnowszymi danymi i trendami, podręcznik „Q&A plannera radiowego” czy Radio Mapa. Oprócz tego, co roku organizuje konkursy i akcje specjalne z okazji Polskiego Dnia Radia 11 kwietnia.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.