16.03.24, 13:00

Rootstone na żywo w Czwórce

Logo Czwórki, fot.: materiały prasowe

W niedzielę, 17 marca br. na scenie Czwórki wystąpi brytyjski zespół Rootstone, laureat konkursu Czwórka Positive Music Contest. Transmisja ze studia koncertowego Czwórki rozpocznie się po godz. 19.00.

Rootstone to brytyjski zespół, którego muzyka to głębokie korzenne brzmienie reggae z dodatkiem elementów dubu we własnym niepowtarzalnym stylu. Grupa powstała w 2016 r. i na co dzień funkcjonuje na wyspach brytyjskich. Ich utworom z regionalnymi akcentami towarzyszą przede wszystkim gitary, banjo, skrzypce, kontrabas, tarki, dzbanek i harmonijka ustna.

Zespół Rootstone koncertuje zarówno na scenach festiwalowych, plenerowych jak i klubowych. W 2023 r. wzięli udział w Ostróda Reggae Festiwal i zdobyli pierwszą nagrodę w Konkursie Czwórka Positive Music Contest. Występowali także na scenie jednego z największych festiwali w Europie – Pol’and’rock Festival 2023, gdzie zagrali jako laureaci Konkursu Zespołów Emerging Bands oraz m. in. na Wilkswood Reagge Festiwal, Ragwormers, Reggae Weekender. Ich premierowy album „Must Resist” ukazał się w 2023 r.

Koncert odbędzie się w Czwórkowym studiu koncertowym i będzie dostępny na Facebooku, kanale YouTube, stronie internetowej czworka.online oraz w aplikacji mobilnej Czwórki.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy