22.03.24, 09:14
Marka Scorbolamid stawiają na animację w nowej strategii komunikacji
Polpharma (polska firma farmaceutyczna) wprowadza nową strategię komunikacji opartą na treściach animowanych dla marki Scorbolamid.
Jak podkreśla firma, materiały graficzne stworzone przy współpracy z domem produkcyjnym K&C Studios to zupełnie inne niż dotychczas podejście w zakresie kreacji. Zadaniem agencji było nie tylko stworzenie nowych materiałów audiowizualnych, ale przede wszystkim wypracowanie innowacyjnej formy komunikacji opartej na animacji w technice 3D.
Okazją do zmiany koncepcji było wprowadzenie całkowicie nowej szaty graficznej opakowań produktów Scorbolamid, które dostępne są w sprzedaży od początku 2024 r. Nowoczesny design opakowań ma przyciągać wzrok oraz wyróżniać produkt na tle konkurencji, jednocześnie podkreślając jakość i skuteczność leku Scorbolamid.
„Jesteśmy zadowoleni z efektów wypracowanych z K&C Studios. Jesteśmy przekonani, że nowa strategia komunikacji zostanie pozytywnie odebrana przez dotychczasowych i nowych konsumentów marki Scorbolamid. Wygląd opakowań i animowane komunikaty reklamowe to kontynuacja strategicznych zmian i podążanie za trendami w wykorzystaniu kanałów digital, co zagwarantuje pozytywny odbiór naszej marki, zwłaszcza wśród młodych konsumentów” – mówi Oliwia Stankowska, koordynatorka ds. projektów marketingowych, odpowiedzialna za markę Scorbolamid.
Za zakup mediów digital odpowiadają agencje Cube Group - Digital Marketing i 121PR.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze