14.04.24, 08:00

Zróbmy razem coś dobrego! Rusza Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Pod hasłem „Zróbmy razem coś dobrego!” ruszył Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY - program lojalnościowy marki przygotowanego wspólnie przez Publicis Poland oraz Unique One.

Celem Klubu jest pomoc kuchniom i stołówkom szkolnym w procesie ograniczania marnowania żywności. Na program składają się dwa filary: loteria promocyjna oraz program społeczny. Aby wziąć udział w losowaniu nagród pieniężnych i rzeczowych wystarczy zarejestrować dowód zakupu produktów WINIARY na stronie internetowej konkursu. Oprócz szansy na nagrody klubowicz otrzymuje także punkty, które może przekazać na wsparcie szkolnych stołówek w walce z marnowaniem żywności. Co miesiąc, na TOP 5 szkół z największą liczbą punktów czekają nagrody o wartości ponad 25 tys. zł.

Działania będą realizowane w telewizji, radio, internecie, mediach społecznościowych, displayu oraz materiałach POS. Do zadań agencji Publicis Poland należało opracowanie strategii komunikacji oraz nadzór nad powstaniem wszystkich formatów reklamowych. Na potrzeby kampanii agencja przygotowała: spoty TV - jeden 30- oraz trzy 15-sekundowe, spot radiowy, kreacje do mediów społecznościowych i display oraz podstronę www WINIARY o programie. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz strategii działania programu odpowiada agencja Unique One.

Produkcją spotów zajęło się studio GRAFFITI, a postprodukcją ORKA. Reżyserię powierzono Natalii Jakubowskiej i Łukaszowi Gronowskiemu. Za planowanie mediów odpowiada agencja mediowa Mindshare. Działaniami PR dla klienta oraz aktywacją edukacyjną na temat problemu marnowania w szkolnych stołówkach zajęła się Publicis Consultants. Działania z influencerami przygotowano wewnętrznie w ramach struktury Publicis Groupe Poland. Ponadto agencja Unique One odpowiada za mechanikę programu lojalnościowego, kreację materiałów rekrutacyjnych (ulotki i plakaty dla szkół), ich rekrutację, stronę internetową Klubu oraz obsługę programu. Stronę internetową WINIARY na bazie kreacji Publicis Poland przygotowało Ogilvy.

Komentarze

Powiązane

23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
22.05.24, 15:20
| reklama & PR » informacje
Własne M w Wielkim Mieście. Alior Bank promuje kredyty hipoteczne
Alior Bank rozpoczął kampanię marketingową, która promuje nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca br.
22.05.24, 13:23
| reklama & PR » informacje
Co to jest DPD Pickup? Kampania online DPD Polska tle skierowana do Zetek
DPD Polska ruszyło z kampanią promocyjną usług logistycznych OOH (Out-Of-Home), która skierowana jest przede wszystkim do młodego pokolenia tzw. Zetek. Działania prowadzone w oparciu o nowy język i warstwę wizualną wystartowały online 14 maja br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy