13.04.24, 12:56

Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC

Łucja Zaorska, fot.: materiały prasowe

Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.

Do połączonych zespołów Flying Bisons i FDC pod koniec 2023 r. dołączyła Łucja Zaorska, posiadająca doświadczenie w produkcji filmowej, obejmując stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead. Zaorska odpowiada za produkcję projektów realizowanych przez Flying Bisons i FDC. Do jej obowiązków należy m.in. prowadzenie projektów dla głównych międzynarodowych klientów FDC, uczestniczenie w przetargach, koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu FDC wraz z CEO & Founderem firmy - Krzysztofem Kowalskim.

Łucja Zaorska posiada doświadczenie zarówno w tradycyjnej produkcji, jak również postprodukcji czy ostatnio coraz bardziej popularnej wirtualnej produkcji. Swoją przygodę w tej branży zaczęła w 2013 r. od seriali fabularnych, jednak w ostatnich latach mocniej związała się z rynkiem reklamowym w OTO Film. Z uwagi na swoje umiejętności językowe (posiada tytuł magistra filologii angielskiej) i biznesowe jest specjalistką w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla globalnych marek.

W swoim portfolio posiada kampanie zrealizowane dla takich marek jak m.in. Huawei, T-Mobile, Reckitt, Mercedes, ASAHI, McDonald’s, teledyski sponsorowane przez Puma z udziałem takich artystów jak Daria Zawiałow, Ralph Kamiński, Vienio & Kosi, Mary Komasa & the Dumplings czy Ben Cristovao, oraz nagradzany film dokumentalny amerykańskiego reżysera Nathaniela Lezra - Don’t Leave Me Behind: Stories of Ukranian Survival. Przed dołączeniem do Flying Bisons i FDC Zaorska zrealizowała jako producent, we współpracy z domem produkcyjnym RIOTS, kampanię dla polskiej marki Kapitan Navi.

Komentarze

Powiązane

23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
22.05.24, 15:20
| reklama & PR » informacje
Własne M w Wielkim Mieście. Alior Bank promuje kredyty hipoteczne
Alior Bank rozpoczął kampanię marketingową, która promuje nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca br.
22.05.24, 13:23
| reklama & PR » informacje
Co to jest DPD Pickup? Kampania online DPD Polska tle skierowana do Zetek
DPD Polska ruszyło z kampanią promocyjną usług logistycznych OOH (Out-Of-Home), która skierowana jest przede wszystkim do młodego pokolenia tzw. Zetek. Działania prowadzone w oparciu o nowy język i warstwę wizualną wystartowały online 14 maja br.
22.05.24, 11:56
| reklama & PR » ludzie
Rafał Lampasiak ponownie jurorem w Mad Stars
W tym roku Rafał Lampasiak, dyrektor strategiczny, Mullenlowe Warsaw (Mullenlowe Group), po raz kolejny znalazł się w gronie jurorów konkursu MAD STARS.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy