04.04.24, 06:30

Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet

KV kampanii Radia Zet, fot.: materiały prasowe

3 kwietnia br. wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.

W najnowszej kampanii promującej Radio ZET sięgamy po sprawdzone rozwiązania i nawiązujemy do ostatnich reklam stacji. Mieliśmy już kampanię "Radio ZET nr 1 w Twoim samochodzie", uznanej za jedną z najefektywniejszych polskich reklam w konkursie Kantar Creative Effectiveness Awards 2023, teraz chcemy być również nr 1 w twojej pracy. Nasz przekaz pozostaje niezmienny – Radio ZET towarzyszy nam zawsze i wszędzie, a siłę muzyki ma wpisaną w swoje DNA” – mówi Katarzyna Piecuch dyrektor marketingu Grupy Eurozet.

W przygotowanym spocie po raz kolejny wykorzystano piosenkę Sylwii Grzeszczak „Bang, bang” znaną z ostatniej kampanii "Lubię tak jak Ty słuchać Radia ZET". Tym razem wykonują ją słuchacze w różnych miejscach pracy – warsztacie samochodowym, biurze i salonie fryzjerskim.

Do wygrania pieniądze i ekspresy do kawy

Kampanii towarzyszy codzienny konkurs antenowy, w którym uczestnicy mają uzasadnić dlaczego Radio ZET jest numerem 1 w ich pracy. Do autorów najciekawszych z nich wybierze się ekipa rozgłośni. Jeśli wywołany z anteny pracownik wyjdzie do niej we wskazanym czasie, otrzyma premię wynoszącą 3 tys. zł wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy.

Niezależnie słuchacze będą mieli szanse na wygranie 500 zł premii. Wystarczy, że jako pierwsi odgadną, jaki zawód jest zawodem dnia i dodzwonią się pod wskazany numer. Zabawę zaplanowano do 26 kwietnia.

Wiosenna kampania Radia ZET obejmie ogólnopolskie i tematyczne stacje telewizje, w tym Polsat, TVN i TVP, a także internet, media własne oraz społecznościowe. Za planowanie i zakup mediów był odpowiedzialny Zenith we współpracy z Działem Marketingu Radia ZET, który przygotował koncepcję kreatywną spotu.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 07:30
| radio » informacje
Alicja Majewska twarzą kampanii Radia Pogoda
20 maja br. ruszyła kampania wizerunkowa „Radio Pogoda - najpiękniejsze melodie”, której twarzą została piosenkarka Alicja Majewska.
20.05.24, 10:09
| radio » informacje
Piotr Firan i Jędrzej Rosiewicz gospodarzami niezbędnika przedwyborczego Euro Vibe
Czwórka (Polskie Radio) przygotowała europejski niezbędnik przedwyborczy. „Euro Vibe” na antenie codziennie, od 20 maja br. po godz. 17.00. Gospodarzami cyklu będą Piotr Firan i Jędrzej Rosiewicz.
20.05.24, 07:45
| radio » informacje | internet » informacje
Specjalny serwis Polskiego Radia z okazji Roku Melchiora Wańkowicza
Z okazji Roku Melchiora Wańkowicza i 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino Polskie Radio przygotowało serwis specjalny montecassino.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich reportażystów, korespondentowi wojennemu 2 Korpusu Polskiego – Melchiorowi Wańkowiczowi. 
20.05.24, 01:00
| radio » multimedia
Codziennik medialny: 20 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 maja?
18.05.24, 19:00
| radio » informacje
Koncert z otwarcia sezonu Pokoju na lato. Mikromusic na żywo w Trójce
18 maja o godz. 21.30 Trójka przeprowadzi transmisję koncertu z otwarcia sezonu „Pokoju na lato”. Zespół Mikromusic wystąpi z gościnnym udziałem Julii Pietruchy i Miuosha. Patronami medialnymi wydarzenia są Program 3 Polskiego Radia oraz Czwórka.
18.05.24, 18:15
| radio » informacje
Noc Muzeów w Archiwum Polskiego Radia
Archiwum Polskiego Radia organizuje „Noc Muzeów”. Spotkanie z dziennikarzami PR, prezentacja nadzwyczajnych nagrań z Archiwum Polskiego Radia, emisja filmu „Był sobie fono-gram”, kolekcja unikatowych głosów uwiecznionych w wydrukach 3 D – to będzie czekać na odwiedzających 18 maja br. Pałac Staszica (Sala Okrągłego Stołu). Rozpoczęcie o godz. 19.00.
16.05.24, 09:52
| radio » informacje
Próbny lot wraca. Radio Nowy Świat szuka nowych dziennikarzy
Od 9 maja br. w środy o godz. 10:00 i w czwartki o 22:00 Radio Nowy Świat emitować będzie program „Próbny lot”, w której będą prezentować się debiutanci. Zainteresowani, którzy sprawdzą się w roli „lotników” dołączą do redakcji muzycznej Radia Nowy Świat.
15.05.24, 00:01
| radio » informacje
RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki nadaje już testowo
W poniedziałek, 13 maja br. wystartowało nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.
14.05.24, 23:35
| radio » informacje
Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak? Debata w Czwórce
„Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”. Radiowa Czwórka organizuje debatę o kondycji psychicznej młodych i nieco starszych. Wezmą w niej udział nastolatki, studenci, psycholożki, psychiatrzy, pedagodzy i rodzice. Spotkanie poprowadzą Justyna Dżbik - Kluge i Jakub Jamrozek. Start w czwartek, 16 maja br. o godz. 20.00.
14.05.24, 07:30
| radio » badania rynku
RMF FM liderem. Najlepszy wynik Radia Zet od dziesięciu lat
Radio RMF FM umocniło pozycję najchętniej słuchanej stacji w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy