17.05.24, 15:00

Magdalena Boczarska ponownie ambasadorką farb Dulux Ambiance Ceramic

Magdalena Boczarska, fot.: materiał prasowe

Ruszyła nowa kampania reklamowa farb Dulux Ambiance Ceramic. Ambasadorką marki Dulux, podobnie jak w ubiegłym roku, jest znana i ceniona polska aktorka, Magdalena Boczarska. Kampania będzie prowadzona w różnych kanałach, w tym m.in. w social mediach i TV.

Kampania reklamowa ma budować wizerunek farb Dulux Ambiance Ceramic jako produktów klasy premium, a jednocześnie inspirować do tworzenia przytulnych i pięknych wnętrz.

Kolorem przewodnim tegorocznej kampanii i spotu reklamowego, jest barwa Harmony Blue oraz Blue Loft. Odzwierciedlają one harmonię i piękno zgodnie z hasłem - Stwórz dom jak ze snów z Dulux Ambiance Ceramic. Reklama oparta jest na motywie snu, który pozwala człowiekowi dowolnie kreować, w tym wypadku wnętrza własnego domu.

W nowej kampanii marki Dulux zależy nam na zbudowaniu autentycznej relacji z konsumentem. Pokazaniu, jak wielką moc niesie ze sobą ceramiczna farba do wnętrz Dulux Ambiance Ceramic, dzięki której człowiek może stworzyć swój wymarzony dom. Z tą misją wychodzimy do naszych konsumentów.(...) ” – mówi Natalia Kokora, Brand Manager marki Dulux.

Ambasadorką tegorocznej kampanii jest, podobnie jak i miało to miejsce w 2023 roku, popularna polska aktorka Magdalena Boczarska, znana m.in. z filmów takich "Różyczka" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej." Artystka zaprezentuje na swoim Instagramie w formie postów i rolek wszystkie palety kolorów farby Dulux Ambiance Ceramic. Będzie również twarzą kampanii outdoorowej i billboardu sponsorskiego.

Koncept jest wspierany przez silną kampanię 360, która obejmuje, m.in. obecność spotu w TV. Reklama jest wyświetlana od 6. maja br., podobnie jak materiały promocyjne w mediach społecznościowych i na Youtube oraz VoD. Kampania będzie wspierana przez działania reklamowe w kanale OOH.

Z ramienia AkzoNobel, producenta i właściciela Dulux, za kampanię Dulux Ambiance Ceramic odpowiedzialni są Natalia Kokora, Brand Managerka marki Dulux oraz Robert Gwara, Marketing Manager Consumer Paints & Profi.

Spot reklamowy przygotowała Agencja Oglivy, a jego adaptacji dokonała agencja Craft. Billboardy sponsorskie wyprodukował dom produkcyjny FOG Production. Za przygotowanie kreacji w mediach społecznościowych odpowiadają z kolei agencje OS3 oraz EssenceMediacom. Komunikację PR prowadzi agencja PANKOWALSKI Strategicznie.

Zakupu mediów do kampanii dokonały: w zakresie TV&VOD – EssenceMediacom; w zakresie digital – Mediahub.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska akcja promocyjna cashback marki Hisense
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Hisense, Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2024, ogólnopolską akcję promocyjną cashback ze zwrotem gwarantowanym.
19.06.24, 19:17
| reklama & PR » ludzie
Ola Głębicka awansowała w Iberionie. Odpowiada za strategię komunikacji firmy
Od czerwca br. Ola Głębicka odpowiada za strategię komunikacji Grupy Iberion i jej produktów, w tym za działania wizerunkowe. Będzie raportować bezpośrednio do Maksymiliana Tomanka, wiceprezesa i współwłaściciela grupy Iberion.
19.06.24, 17:35
| reklama & PR » ludzie
Marcin Arkuszewski w zespole dentsu X (dentsu Polska)
Na początku czerwca br. do zespołu agencji mediowej dentsu X (dentsu Polska) dołączył Marcin Arkuszewski, który objął stanowisko Client Partnera.
19.06.24, 13:00
| reklama & PR » informacje
Screen Network z nowym wielkoformatowym ekranem. Tym razem na fasadzie Galerii Katowickiej
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej w Katowicach. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
19.06.24, 11:47
| reklama & PR » informacje
Odświeżone logo Obsessive. Marka wprowadza nowe opakowania i submarki
Obsessive - marka działająca w kategorii bielizny sensualnej, przeprowadziła rebranding produktowy i komunikacyjny. Marka zaprezentowała swoje odświeżone logo, nowe opakowania a także submarki.
19.06.24, 10:53
| reklama & PR » informacje
Rodzinny fun z Capri-Sun! Konkurs marki Capri-Sun w sieci Dino
Na początku czerwca br., marka Capri-Sun uruchomiła konkurs w marketach Dino pod hasłem „Rodzinny fun z Capri-Sun!”. Do wygrania jest 240 nagród.
19.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Vison Express wybiera MullenLowe Warsaw
Agencja MullenLowe Warsaw wygrała konkurs Vision Express na obsługę działań prowadzonych w mediach spoleczniościowych (Facebook).
19.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
GroupM: globalna wartość rynku reklamowego w 2024 r. przekroczy bilion dolarów
GroupM podnosi prognozy wzrostu globalnego rynku reklamowego w 2024 r. do 7,8 proc., w Polsce wzrost powyżej globalnego.
18.06.24, 10:07
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w AMS. Grażyna Gołębiowska wchodzi do zarządu
1 lipca br. do zarządu AMS dołączy Grażyna Gołębiowska, menadżerka firmy, która będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
17.06.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Kampania mPay z Jakubem Błaszczykowskim w decydującej fazie. Plakaty OOH w dużych miastach
Ruszył kolejny etap kampanii wizerunkowej polskiej aplikacji finansowej mPay ”Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej. Od początku czerwca w największych polskich miastach pojawiły się plakaty OOH z wizerunkiem byłego kapitana reprezentacji Polski, a obecnie ambasadora mPay.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.